Zamknij

Justyna Kowalczyk na zdjęciu z ukochanym. Kim jest Kacper Tekieli?

Maciej Friedrich
28.10.2019 12:33
Justyna Kowalczyk na zdjęciu z ukochanym. Kim jest Kacper Tekieli?
fot. Instagram:@nartowa.pani

Justyna Kowalczyk to bez wątpienia jedna z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek. Multimedalistka olimpijska nie ma zamiaru ukrywać swojego partnera. Na 100-leciu Polskiego Komitetu Olimpijskiego pojawiła się u boku ukochanego. Kim jest Kacper Tekieli?

Justyna Kowalczyk to jedna z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek. Polska biegaczka narciarska okazała się ewenementem na skalę światową. Wielokrotna mistrzyni świata i mistrzyni olimpijska jest jedną z dwóch biegaczek w historii, które zdobyły Puchar Świata trzy razy z rzędu. Jej sportowe sukcesy można by wymieniać długo, jednak Justyna zyskała nie tylko sportową sławę, ale też ogromną sympatię kibiców. Kowalczyk nie bryluje na salonach, ale jej pojawienie się na gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego wywołało wiele emocje. 

Justyna Kowalczyk pokazała ukochanego. To uznany alpinista

Justyna Kowalczyk była jedną z gwiazd gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Mistrzyni pojawiła się na imprezie w towarzystwie alpinisty i instruktora wspinaczki Kacpra Tekielego. Justyna i 35-latek trzymali się za ręce i uśmiechali, nie pozostawiając wątpliwości, że są razem szczęśliwi. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą, co nie umknęło uwadze dziennikarzy. Sama Justyna pochwaliła się zdjęciem z ukochanym na Instagramie. 

Kolejny spór o leki na astmę. "Łowca dopingu" krytykuje Justynę Kowalczyk

Kacper Tekieli – kim jest partner Justyny Kowalczyk?

Kacper Tekieli to urodzony w 1984 roku w Gdańsku alpinista i instruktor wspinaczki. Na swoim koncie ma między innymi wyprawy na Makalu i Broad Peak Middle. Przeszedł wiele tras w Alpach, Kolorado czy na Alasce. Najszybciej przebył direttisiimę (drogę wspinaczkową blisko linii spadku wierzchołka) północnej ściany Międzyguszowieckiego Szczytu Wielkiego. 

RadioZET.pl/MF