Zamknij

Justyna Nagłowska opowiedziała o depresji. Żona Borysa Szyca zdobyła się na poruszające wyznanie

04.08.2020 12:39
Justyna Nagłowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Justyna Nagłowska zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" opowiedziała o depresji. Autorka bloga i podcastów opowiedziała o chorobie, która towarzyszy jej od lat. Szczególnie ciężki był dla niej okres, gdy rozstawała się z pierwszym mężem.

Justyna Nagłowska opowiedziała o depresji. Żona Borysa Szyca podzieliła się osobistym wyznaniem

Justyna Nagłowska podzieliła się ostatnio osobistym wyznaniem.  Autorka bloga, podcastów i żona Borysa Szyca zdradziła w rozmowie z "Wysokimi Obcasami", że od lat zmaga się z depresją. Nagłowska podkreśla, że depresja nie zawsze oznacza stan, w którym non stop się jest smutnym. Według gwiazdy tę chorobę nosi się w sercu.

"Człowiek z depresją niekoniecznie ma poszarzałą skórę, lecą mu łzy, a on sam patrzy nieprzytomnie w jeden punkt. To jest choroba, którą nosi się głęboko w sercu. Przez lata opanowałam sztukę ukrywania swojego smutku przed dziećmi, znajomymi, kolegami z pracy. Rano zbierałam wszystkie siły i brnęłam przez dzień. Wieczorem wracałam do domu, jakbym przebiegła maraton" - powiedziała Justyna Nagłowska w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Dla Justyna Nagłowskiej najgorszy czas był wtedy, gdy rozstawała się z pierwszym mężem. Dodatkowo była wtedy mamą dwóch malutkich córeczek i prowadziła dwie firmy,

"Walka o utrzymanie tej rodziny się nie udała. Rozstaliśmy się z pierwszym mężem. Było mi ciężko. Zostałam sama z dziewczynkami. Dla nich musiałam być silna i wstawać każdego dnia rano. Poszłam na terapię. Parę lat zajęło mi wyjście z tej matni. Ale można się w każdym momencie życia zbudować na nowo. (...) Dopiero teraz widzę, jak ja to świetnie wtedy ogarnęłam: miałam depresję przy dwójce malutkich dzieci, prowadząc dwie firmy, rozwodząc się z mężem. Cały świat spadł mi na głowę i dałam radę" - powiedziała żona Borysa Szyca.

Justyna Nagłowska prywatnie: Ile ma dzieci?

Justyna Nagłowska dodała też, że choć depresja czasem wraca, ona nauczyła się z nią żyć. Teraz Justyna Nagłowska jest spełniona zawodowo i prywatnie. Wyszła za mąż za Borysa Szyca, a w marcu tego roku przyszedł na świat ich pierwszy syn-  Henryk. Zarówno Justyna Nagłowska jak i Borys Szyc są już rodzicami dzieci z poprzednich związków. Justyna Nagłowska jest mamą dwóch córek, z kolei Borys Szyc jest tatą 15-letniej córki Soni.

RadioZet.pl