Zamknij

Justyna Nagłowska opowiedziała o związku z Borysem Szycem. "Nasza miłość kiedyś nie była zdrowa"

07.07.2020 11:36
Justyna Nagłowska opowiedziała o związku z Borysem Szycem. "Nasza miłość kiedyś nie była zdrowa"
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są szczęśliwym małżeństwem, które niedawno doczekało się synka Henia. Para musiała ciężko pracować, aby ich relacja była taka, jak teraz. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" ukochana aktora zdradziła, jak wyglądała ich droga do szczęścia.

Justyna Nagłowska opowiedziała o związku z Borysem Szycem. "Nasza miłość kiedyś nie była zdrowa"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są szczęśliwą parą, która niedawno doczekała się synka Henia. Zakochani musieli jednak przejść długą drogę, aby być w miejscu, w którym są dzisiaj. Justyna i Borys poznali się w 2002 roku, podczas pracy przy spektaklu "Porozmawiajmy o życiu i śmierci". W sztuce wyreżyserowanej przez Krystynę Jandę zagrał Borys Szyc. Z kolei Justyna Nagłowska była asystentką reżyserki.

Między Szycem i Nagłowską szybko zaczęło iskrzyć i zostali parą. Jednak kilka miesięcy później ich relacja rozpadła się. Borys Szyc zajął się karierę i wpadł w wir towarzyskiego życia. Coraz częściej zaczął sięgać po alkohol. Kilkanaście lat później Nagłowska i Szyc ponownie spotkali się, lecz obydwoje borykali się z wieloma problemami. Nagłowska walczyła z depresją, z kolei Borys Szyc borykał się z alkoholowym nałogiem. Justyna Nagłowska określa też czas jako bardzo trudny.

"Nasza miłość kiedyś nie była zdrowa. Na terapii dowiadywałam się o sobie różnych rzeczy i nauczyłam się przyznawać do błędu. To był trudny okres otwierania się, mówienia o swoich potrzebach, lękach, uczuciach i narażania się na zranienie. Byliśmy o krok, żeby to stracić. Teraz to pielęgnujemy" - wyznała Justyna Nagłowska w rozmowie z tygodnikiem "Wysokie obcasy".

Nagłowska podkreśla, że decydując się na relację z osobą, która ma za sobą problem z uzależnieniem od alkoholu, trzeba liczyć się z tym, że praca nad takim związkiem jest wyjątkowo ciężka.

"Mogę powiedzieć z pełną świadomością do kobiet, które decydują się na to, żeby żyć z osobami chorymi na alkoholizm: to jest choroba nieuleczalna. Przez całe życie musisz się pilnować, musisz wychwytywać sygnały ostrzegawcze. Wiemy jak się wspierać, czego nie robić. Dostaliśmy to na terapii" - powiedziała.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc w marcu zostali rodzicami synka Henia

Dziś zarówno Borys Szyc, jak i jego ukochana pokonali wszelkie przeciwności losu. Trzy miesiące temu przywitali na świecie synka Henia. Justyna Nagłowska wychowuje też córki z poprzedniego związku. Borys Szyc również jest tatą nastoletniej córki, Soni z poprzedniej relacji.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Wysokie Obcasy