Zamknij

Justyna Nagłowska opublikowała zdjęcie synka. Żona Borysa Szyca dodała poruszający wpis

Sylwia Wamej
07.04.2020 12:10
Justyna Nagłowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Justyna Nagłowska niedawno po raz trzeci została mamą. Żona Borysa Szyca opublikowała nowe zdjęcie synka Henia i podzieliła się z fanami refleksją dotyczącą smutnych czasów, w których żyjemy.

Justyna Nagłowska pokazała zdjęcie synka Henia

Justyna Nagłowska i Borys Szyc w połowie marca zostali rodzicami małego Henia, który jest ich pierwszym, wspólnym dzieckiem. Ukochana Borysa Szyca podzieliła się ze swoimi fanami uroczym zdjęciem maluszka. Przy okazji odniosła się do smutnych czasów pandemii koronawirusa, które zmieniły funkcjonowanie ludzi i obecną rzeczywistość. Jagłowska nie ukrywa szczęścia, że w tych trudnych dniach może być ze swoim synkiem.

"Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. I pewnie sporo się zmieni w naszym postrzeganiu normalności. U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro (kiedykolwiek to jutro nie nastąpi...) Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek" - napisała Justyna Jagłowska, wzruszając swoich fanów.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska: Dzieci z poprzednich związków

Justyna Nagłowska jest już mamą dwóch córek z poprzedniego związku. Z kolei Borys Szyc jest tatą nastoletniej córki Soni, z poprzedniego związku. Borys Szyc i Justyna Nagłowska w styczniu 2020 roku wzięli ślub.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW