Zamknij

Partnerka Borysa Szyca zmaga się z poważną chorobą. Wyznała to w sieci

Maciej Friedrich
04.06.2019 10:07
Partnerka Borysa Szyca zmaga się z poważną chorobą. Wyznała to w sieci
fot. Instagram:@borys.szyc

Justyna Jeger-Nagłowska to narzeczona Borysa Szyca. Aktor nie ukrywał, że ich związek pomógł mu poradzić sobie z uzależnieniem i dokonać w życiu wielu zmian na lepsze. Być może teraz będzie mógł odwdzięczyć się za wsparcie. Partnerka Szyca wyznała w sieci, że zmaga się z poważną chorobą, przez którą ciężko jej nawet wstać z łóżka. 

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, doceniany przez branżę filmową i bardzo lubiany przez widzów. Niestety, gwiazdor przez wiele lat borykał się z uzależnieniem od alkoholu. Udało mu się jednak wygrać z nałogiem, od 4 lat nie pije i apeluje do osób uzależnionych o podjęcie leczenia. Borys wiele razy podkreślał, że ogromną siłę daje mu sport oraz wsparcie ze strony ukochanej, Justyny Nagłowskiej. Para zaręczyła się 1 stycznia 2019 roku i planuje ślub. Okazuje się jednak, że narzeczona Szyca również boryka się z dużym problemem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała o chorobie, z jaką się zmaga.

Narzeczona Borysa Szyca opowiedziała o chorobie

Pod koniec maja na profilu Justyny Nagłowskiej na Instagramie pojawił się wpis, w którym partnerka Borysa Szyca zdradza, że zmaga się z depresją. W poście wyraziła również wsparcie dla wszystkich, którzy walczą z tą ciężką chorobą. 

To jest moje dzisiejsze przesłanie do choroby, która wdziera się w moje i Wasze życia. Wczoraj mogliśmy być w cieniu, ale dziś świeci słońce, dlatego życzę każdemu z Was, żebyście potrafili stanąć w słońcu i ucieszyć się z faktu, że świeci. Niby to oczywiste, ale ten, kto choruje na depresję, wie że potrafić cieszyć się ze słońca, to czasami tak mało, a tak wiele. Dobrego dnia, trzymam kciuki i wysyłam słońce prosto z serca – napisała. 

Mniej pozytywny wpis można znaleźć na prywatnym blogu Justyny. 

Z całym szacunkiem i miłością do bliźniego, ale odpie**olcie się wszyscy, bardzo proszę! Ja nie mogę wstać z łóżka! Auć… No musiało być brutalnie. Bo to nie jest choroba, na którą działa czekolada czy komedia romantyczna. Kiedy jesteś w cieniu, nic nie podziała jednorazowo, to są naczynia połączone, a co najważniejsze, u każdego połączone w inny sposób – tłumaczy Nagłowska 

Miejmy nadzieję, że uczucie łączące Justynę i Borysa pomoże im pokonać życiowe problemy. 

ZOBACZ: Konflikt Kingi Rusin i Zofii Klepackiej. Borys Szyc ostro o polskiej Olimpijce

Zagłosuj

Czy w Twoim otoczeniu są osoby zmagające się z depresją?

Liczba głosów:

Justyna Nagłowska ma 38 lat. Z wykształcenia jest dziennikarką oraz reżyserką. Jest współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless. Szyca poznała się na planie Teatru Telewizji, jednak ich związek nie przetrwał zbyt długo. Dopiero po latach parze udało się odnaleźć uczucie. Justyna trwała przy ukochanym, gdy zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, wspólnie z nim uczęszczając na terapię. Para często podkreśla, że poza miłością łączy ich przyjaźń, która cementuje ich związek.

RadioZET.pl/se.pl/MF