Zamknij

Justyna Nagłowska pokazała nowe zdjęcie synka. Fani: "Cały Szyc"

Sylwia Wamej
09.06.2020 08:30
Justyna Nagłowska pokazała nowe zdjęcie synka. Fani: "Cały Szyc"
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Justyna Nagłowska pod koniec marca została mamą synka Henryka. To pierwsze wspólne dziecko Nagłowskiej i jej męża - Borysa Szyca. Ukochana aktora opublikowała nowe zdjęcie małego Henryka, który wzbudził zachwyt fanów. "Cały Szyc" - piszą.

Justyna Nagłowska-Szyc pokazała syna. Fani. "Cały tata"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc w marcu przywitali pierwsze wspólne dziecko - synka Henryka. Borys Szyc ze względu na panującą w Polsce kwarantannę i liczne obostrzenia, nie mógł być z żoną przy porodzie. Aktor wspierał ukochaną online. Świeżo upieczeni rodzice chętnie publikują zdjęcia pociechy w mediach społecznościowych.

Justyna Nagłowska-Szyc pokazała nowe zdjęcie chłopca, który jak zawsze wzbudził zachwyt internautów.

Fani uważają,, że mały Henio to odbity tata. "Mały Szyc", "czysty tatinek", "cudowny, mały Borys", "śliczny maluch, wziął co najlepsze od mamy i taty, będzie rozkochiwał w sobie dziewczyny" - piszą internauci.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska: Ile mają dzieci?

Zarówno Borys Szyc, jak i Justyna Nagłowska-Szyc mają dzieci z poprzednich związków. Justyna wychowuje dwie córki, z kolei Borys również jest już tatą 15-letniej córki Soni ze związku z Anną Bareją. Borys Szyc i Justyna Nagłowska pod koniec 2019 roku wzięli ślub. Para pobrała się na słonecznej Ibizie.

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi, by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego” - pisał jakiś czas temu Borys Szyc.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/