Zamknij

Uczestniczka "Top Model" wie, które gwiazdy noszą prawdziwe futra. Na liście znane obrończynie praw zwierząt

Judyta Wanicka
17.12.2019 19:08
Justyna Pawlicka z "Top Model"
fot. Instagram:@juustyneczkaa

Justyna Pawlicka z "Top Model" znalazła haka na celebrytki, które twierdzą, że nie noszą naturalnych futer. Gwiazda "Top Model" zajmuje się sprzedażą konfekcji futrzanej. Na liście jej klientów jest sporo gwiazd show-biznesu. Również tych, które w mediach kreują się na obrończynie praw zwierząt. Mam przygotowaną taką listę, niebawem ją ujawnię, bo są to bardzo znane nazwiska - powiedziała była uczestniczka "Top Model". 

Które gwiazdy noszą naturalne futra? Justyna Pawlicka z "Top Model" ma "czarną listę" 

Justyna Pawlicka z 3. edycji "Top Model" prowadzi firmę zajmującą się produkcją i sprzedażą naturalnych futer. Luksusowe wyroby z norek i lisów kupują od niej zamożne klientki, w tym także polskie gwiazdy show-biznesu. Okazuje się, że wśród celebrytów zaopatrujących się u Pawlickiej są również osoby, które publicznie deklarują, że nie noszą prawdziwych futer. 

Jest dużo osób, które kochają futra, ale się do tego nie przyznają - powiedziała Justyna Pawlicka w rozmowie z JastrząbPost. Kochają futra, kupują je ode mnie, ale są incognito. Są to gwiazdy, które krzyczą, że nie jedzą mięsa, nie noszą futer naturalnych i wszystko, co robią jest pochodzenia sztucznego. Typu, że noszą sztuczne futra. Nie jest to prawdą. Ja ze względu na to, że są to moje klientki, nie będę ujawniała nazwisk, ale mogłoby to wstrząsnąć światem, bo są to bardzo znane nazwiska i mogliby się co poniektórzy zdziwić - wyznała uczestniczka "Top Model".

Justyna Pawlicka ma w zanadrzu "czarną listę" celebrytek, które noszą naturalne futra, lecz się do tego nie przyznają. Gwiazda "Top Model" grozi, że jeśli któraś ze stałych klientek nagle zrezygnuje z jej usług, ujawni jej nazwisko w mediach. 

Mam przygotowaną taką listę, niebawem ją ujawnię, bo są to bardzo znane nazwiska - twierdzi Pawlicka.

Ludzie na siłę próbują pokazać, że są fit, że są zdrowi, a tak naprawdę rzeczywistość jest troszeczkę inna. To wstrząśnie naszym show-biznesem. Dlatego do świąt się z tym wstrzymuję - powiedziała portalowi JastrząbPost.

Kim jest Justyna Pawlicka z "Top Model"?

Justyna Pawlicka była uczestniczką 3. edycji "Top Model". Odpadła w 12 odcinku, ponieważ jurorzy uznali, że jest zbyt seksowna na modelkę high fashion. Po programie próbowała wykorzystać swoje atuty m.in. w sesji dla "CKM" oraz reklamie strojów kąpielowych. Pojawiła się także w znanym formacie "Damy i wieśniaczki" w TTV. Mimo usilnych prób zaistnienia w modelingu kariery nie zrobiła. Założyła za to firmę produkującą i sprzedającą ubrania z naturalnych futer.

Wieści o nowym biznesie Justyny Pawlickiej wywołały burzę w social mediach. Modelka zraziła do siebie znanych obrońców praw zwierząt, m.in. Joannę Krupę i Michała Piróga, z którymi miała okazję pracować na planie "Top Model". Mimo to firma Justyny rozwija się prężnie i przynosi coraz większe zyski. Modelka zaopatruje w eleganckie futerka gwiazdy social mediów oraz - jak twierdzi - znane osobistości polskiego show-biznesu. Sama chętnie reklamuje swoje wyroby na Instagramie. Widać, że od czasu "Top Model" przeszła sporą metamorfozę, m.in. powiększyła usta, dokleiła rzęsy i nosi się bardzo seksownie. 

Zagłosuj

Popierasz noszenie naturalnych futer?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw