Zamknij

Justyna Steczkowska na odważnej fotografii. Pochwaliła się zgrabną figurą [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
03.04.2020 11:16
Justyna Steczkowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Justyna Steczkowska może być dumna ze swojej sylwetki. 47-letnia wokalistka regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia, aby jej ciało jak najdłużej pozostało w świetnej formie. Teraz gwiazda pokazała odważne zdjęcie, na którym chwali się figurą.

Justyna Steczkowska stanowi inspirację dla wielu Polek. Gwiazda może się pochwalić smukłą, wysportowaną sylwetką. Wokalistka wielokrotnie podkreślała jednak, że jej figura to nie tylko zasługa genów - Justyna regularnie ćwiczy, aby prezentować się jak najlepiej i wspierać swoje zdrowie. Dodatkowo stara się unikać niezdrowych przekąsek i sięgać po odżywcze, naturalne produkty.

Niedawno piosenkarka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym odważnie odsłoniła swojego ciało. Szczególną uwagę fanów zwróciły jędrne pośladki.

Justyna Steczkowska pokazała odważne zdjęcie

Aktorka pokazała zdjęcie z koncertu, na którym widać efekty jej ćwiczeń - smukłe ciało, umięśnione ramiona i plecy oraz jędrną, zgrabną pupę.

- Nie chce mi się ćwiczyć... A bycie w domku wcale nie mobilizuje. Ale szkoda byłoby stracić to, co przez ostatnie lata udało się wypracować. Więc idę ćwiczyć. Do czego i Was zachęcam. Sto brzuszków dziennie to podstawa - dodała w opisie pod zdjęciem Justyna Steczkowska.

Fani przyznają, że przykład Justyny jest dla nich ogromną motywacją do tego, by samemu zacząć ćwiczyć. Obserwatorzy gwiazdy są pod wrażeniem tego, że w wieku 47 lat prezentuje się lepiej niż niejedna nastolatka.

- Co tam czterdziestka! Wyglądasz Justynko jak 18-latka. Śliczna sylwetka i styl.

- Ja też cisnę 2 godziny dziennie na rowerku stacjonarnym. A figurę ma Pani idealną.

- Najlepsza figura! Justyna, bijesz na głowę 18-latki.

- Najpiękniejsza figura! Zazdroszczę, że mimo niechęci ma Pani tę mobilizację, że trzeba coś robić, aby wyglądać - komentują internauci.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh