Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Steczkowska nie będzie już twarzą znanej marki?

09.06.2017 16:06

Justyna Steczkowska od lat była twarzą popularnej marki Gatta. W mediach pojawiły się właśnie informacje o tym, że producent zerwał z piosenkarką współpracę. Czy to prawda?

Justyna Steczkowska fot. ons.pl

Niedawno piosenkarka ogłosiła, że ona i jej mąż są w separacji. W serwisach plotkarskich pojawiły się nawet informacje, że jednym z powodów pogorszenia relacji pomiędzy Steczkowską a jej mężem Maciejem Myszkowskim, jest 27-letni menedżer, z którym artystka współpracuje od roku. Jak poinformował "Fakt" problemy w życiu prywatnym przeniosły się także na życie zawodowe i zaowocowały zerwaniem kontraktu Gatty ze Steczkowską. "Fakt", powołując się na nieznaną osobę z branży reklamowej, poinformował, że trwają poszukiwania nowej "ambasadorki" marki.

Serwis Plotek w rozmowie z przedstawicielami marki Gatta ustalił, że doniesienia o zerwaniu współpracy pomiędzy producentem a Justyną Steczkowską nie są prawdziwe.

"Justyna Steczkowska ambasadorką marki Gatta została ponownie 2 lata temu i jest nią nadal. Materiały z Justyną Steczkowską będą emitowane do momentu, do którego pozwala nam na to kontrakt z piosenkarką – ze względu na charakteryzującą się dużą konkurencyjnością branżę, w której działa marka Gatta, nie możemy zdradzać szczegółów naszych kontraktów i planów marketingowych" - powiedziała przedstawicielka z biura prasowego marki

RadioZET.pl/Fakt/Plotek/SA

Oceń