Zamknij

Justyna Steczkowska pokazała śliczną córkę. 7-letnia Helena została modelką [FOTO]

Judyta Wanicka
16.01.2020 14:52
Justyna Steczkowska
fot. Instagram:@justynasteczkowska

Justyna Steczkowska pokazała twarz córki. 7-letnia Helena Myszkowska zadebiutowała w roli modelki. Dziewczynka reklamuje ubrania z autorskiej kolekcji Justyny Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska pierwszy raz pokazała twarz córki. Helena Myszkowska ma już 7 lat i jest najmłodszym dzieckiem wokalistki i architekta Macieja Myszkowskiego. Do tej pory głośno było głównie o najstarszym synu pary, Leonie Myszkowskim, który jest DJ-em i aspirującym kucharzem. Teraz uwagę kradnie urocza Helena, która wystąpiła w sesji marki odzieżowej swojej mamy.

Córka Justyny Steczkowskiej promuje kolekcję ubrań

Helena Myszkowska reklamuje kolekcję ubrań dla dzieci zaprojektowanych przez Justynę Steczkowską. 7-latka pozuje w uroczych sukienkach i kompletach marki nazwanej na cześć jednego z albumów Justyny - Anima by Justyna Steczkowska.

Kochani, dla każdej mamy dzieci są jej największym skarbem, inspiracją i prawdziwymi nauczycielami życia. Też jestem mamą "Naszej Boskiej Trójki". Moja mała córeczka zainspirowała mnie to tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek. To unikatowe rzeczy w bardzo krótkich seriach (od kilku do kilkunastu sztuk na cały świat) ozdabiane ręcznie z dużą ilością koronek, aksamitek, perełek. Jednym słowem wszystkiego, co uwielbiają małe królewny - napisała piosnekarka.

Dziecięcą kolekcję Justyny Steczkowskiej można kupić w jednym z luksusowych butików w Warszawie. Ubranka doczekały się wielu pochlebnych ocen w komentarzach. Ale fanom jeszcze bardziej spodobała się mała modelka.

Piękna kolekcja! Helenka jest tak uroczą dziewczynką! Mały Aniołek z niej.

Helenka jaka już duża. Śliczna rośnie z niej dziewczyna!

Helenka na zdjęciu nr 2 cała mamusia.

Zagłosuj

Dostrzegasz podobieństwo małej Heleny do Justyny Steczkowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw