Zamknij

Polska aktorka nago. Obłożyła się świąteczną sałatką [FOTO]

Maciej Friedrich
27.12.2019 15:20
Polska aktorka nago. Obłożyła się świąteczną sałatką  [FOTO]
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Justyna Wasilewska to polska aktorka, znana widzom między innymi z serialu "Druga szansa" i nagradzanych ról teatralnych. Jej pasją jest też sztuka wizualna. Swoich fanów zaskoczyła zdjęciem, na którym pozuje nago, obłożona jedynie warzywną sałatką. 

Justyna Wasilewska to utalentowana polska aktorka, którą znają zarówno wielbiciele filmów i seriali, jak i sztuk teatralnych. Dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Joanna wystąpiła między innymi w głośnym filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Od 2017 roku wciela się w postać Szarej w serialu "Druga szansa". 

Wasilewska nie wstydzi się udziału w odważnych scenach. W filmach i na deskach teatrów można oglądać ją nago. Mimo to zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych, dla wielu osób mogło być szokiem. 

Lara Gessler pokazała biust na Instagramie. "Rozliczam się ze swoim lękiem"? [FOTO]

Justyna Wasilewska nago. Polska aktorka pozuje obłożona sałątką

Poza aktorstwem, pasją Justyny Wasilewskiej są także sztuki wizualne. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć artystyczne fotografie. Duże wrażenie robi zdjęcie opublikowane 26 grudnia. Aktorka leży na nim bez ubrania, a jej nagie ciało zakrywa tradycyjna świąteczna sałatka warzywna.

Tradycje nie są po to, by ich przestrzegać. Nie odpowiadają na nasze potrzeby, wymuszają jedynie określone zachowania. Są po to, by je udoskonalać. By się nad nimi pochylić, zobaczyć, jak działają. Obrus należy sprawnym ruchem wyciągnąć. Wszystko, co spadnie na ziemie w swoim tempie, wedle własnego poczucia estetyki i przyzwoitości, można poukładać z powrotem na stole. Można, ale nie trzeba - czytamy w opisie zdjęcia. 

Artystka poinformowała także, że "podczas sesji zdjęciowej nie ucierpiało żadne jedzenie. Większość dań to rzeźby z niejadalnych składników". Jak podoba wam się odważne zdjęcie Justyny?

Korona Królów: gwiazda serialu nago. Odważna sesja Marianny Zydek [FOTO]

RadioZET.pl/se.pl/MF