Zamknij

Justyna Żyła będzie miała własny program. Wystąpi w reality show?

Redakcja
06.11.2018 12:38
Justyna Żyła będzie miała własny program. Wystąpi w reality show?
fot. Mateusz Jagielski/East News

O Justynie Żyle zrobiło się głośno z powodu medialnego szumy dotyczącego jej rozstania z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. 31-latka postanowiła sama zostać gwiazdą. Ma poprowadzić własne telewizyjne show. Co zaprezentuje widzom?

Justyna Żyła zyskała popularność po tym, jak w sieci pojawiły się informacje na temat kryzysu, jaki przechodzi jej małżeństwo z Piotrem Żyłą, polskim skoczkiem narciarskim. Rozstanie pary przerodziło się w medialny skandal, gdy Justyna w sieci informowała, że mąż odszedł od niej i dzieci do kochanki. Nie obeszło się bez oficjalnych komentarzy obojga zainteresowanych i prywatnych wywodów w mediach społecznościowych. Ostatecznie para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej.

Kariera Justyny Żyły

Rozgłos wokół małżeństwa sprawił, że Justyna Żyła stała się bardzo rozpoznawalna. Postanowiła skorzystać z tej sytuacji i wyjść z cienia męża. Wzięła między innymi udział w rozbieranej sesji dla magazynu „Playboy” oraz założyła na Youtube własny kanał o charakterze kulinarnym. W wywiadach opowiadała również między innymi o swoich planach związanych z wydaniem książki o tajemnicach skoczków narciarskich. Jak donosi „Fakt”, niedługo spróbuje swoich sił również w telewizji. Ma poprowadzić własne reality show.

Justyna Żyła z dziećmi
fot. Instagram:@justynazyla

Reality show Justyny Żyły

„Fakt” poinformował, że Justyna Żyła ma poprowadzić własny program na antenie stacji Active Family. Choć nie do końca wiadomo, jak miałaby wyglądać formuła show, Żyła miałaby w nim pomagać ludziom z całego kraju oraz pokazywać fragmenty ze swojego życia. W rozmowie z portalem Pudelek informację na temat programu potwierdziła menadżerka Justyny.

– To prawda, Justyna przyjęła tę propozycję. Zdjęcia ruszają pod koniec listopada. Będą kręcone w Warszawie i kilku innych miastach Polski.

Z pewnością doświadczenie zdobyte w internecie pomoże Żyle przy pracy nad formatem telewizyjnym.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF