Zamknij

Justyna Żyła dostała nowy program. Będzie szukała miłości przed kamerami

Judyta Wanicka
17.02.2020 20:40
Justyna Żyła
fot. Instagram:@justynazyla

Justyna Żyła dostała nowy program. Była żona Piotra Żyły będzie szukała miłości w telewizji. Wiadomo już, gdzie oglądać nowy program z Justyną Żyłą. 

Justyna Żyła poprowadzi nowy program w telewizji. Była żona Piotra Żyły miała już okazję wcielić się w rolę gospodyni show w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" emitowanym w stacji Active Family. Doświadczona w bojach z własnym mężem Justyna pomagała rozwiązywać problemy uczestników, w tym rodzinne i małżeńskie. Program skończył się po jednym sezonie. Na szczęście ambitna góralka nie spaliła za sobą mostów i już wiosną ponownie pojawi się w stacji. Jak informuje "Flesz", Justyna Żyła została gospodynią programu o charakterze randkowym. 

Justyna Żyła powiększyła usta. Pochwaliła się efektem metamorfozy

Justyna Żyła dostała nowy program. Będzie szukała miłości 

Formuła nowego programu Justyny Żyły na razie pozostaje tajemnicą. "Flesz" podaje jednak, że celebrytka będzie miała okazję znaleźć przed kamerami nową miłość, a kto wie, może nawet i materiał na męża. Justyna ma być główną gwiazdą, o której względy będą walczyli mężczyźni z całej Polski. 

O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę - zdradza osoba z produkcji programu w rozmowie z "Fleszem".

Zdjęcia do programu mają ruszyć wiosną. Emisja pierwszego odcinka planowana jest na ten rok na antenie Active Family.

Zagłosuj

Który program randkowy lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw