Zamknij

Justyna Żyła i Dominika Tajner spędziły razem Wielkanoc. Pochwaliły się zdjęciami z biesiadowania

Sylwia Wamej
23.04.2019 10:41
Justyna Żyła i Dominika Tajner spędziły razem Wielkanoc. Pochwaliły się zdjęciami z biesiadowania
fot. Instagram.com/ Justyna Żyła

Dominika Tajner i Justyna Żyła najwyraźniej mocno się ze sobą zaprzyjaźniły. Obie panie spędziły razem Wielkanoc, a zdjęciami ze wspólnego biesiadowania pochwaliły się w sieci.

Justyna Żyła i Dominika Tajner spędziły razem Wielkanoc

Justyna Żyła i Dominika Tajner spędziły Wielkanoc w Wiśle. To rodzinne strony obu pań, które w ostatnim czasie zaprzyjaźniły się ze sobą. Zarówno Justyna, jak i Dominika brały udział w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”. Panie mają też podobne doświadczenia z mężczyznami. Obie zostały porzucone przez swoich ukochanych. Justyna Żyła jest już po rozwodzie z Piotrem Żyłą, natomiast Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. Nic dziwnego, że wspólne doświadczenia jeszcze bardziej zbliżyły obie panie.

dominika_tajner
fot. Instagram.com/ Dominika Tajner Wiśniewska

Justyna Żyła i Dominika Tajner postanowiły spędzić razem świąteczne chwile. Obie celebrytki spotkały się w rodzinnej Wiśle na wspólne biesiadowanie przy winie i pizzy. „Tak wesoło” – podsumowały swój wieczór na Insta Stories. Widać, że świetnie się razem bawiły, a dzięki świątecznej przerwie mogły odpocząć od codziennych trosk.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski: Niespodziewany rozwód

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu sieć obiegły informacje, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwodzą. Początkowo Dominika umieściła dużo mówiący wpis na Facebooku, po czym za kilka godzin go usunęła. Początkowo miały to być tylko plotki, jednak informacje o rozwodzie są potwierdzone.

„Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce...” – mówiła Dominika Tajner w rozmowie z mediami.

Zagłosuj

Lubisz biesiadować?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW