Zamknij

Justyna Żyła komentuje nowy związek Piotra: "To bolesna sprawa"

31.07.2020 16:04
Piotr Żyła
fot. Instagram/Piotr Żyła/Screen

Justyna Żyła i Piotr Żyła mimo tego, że dawniej łączyło ich wiele, dziś nie mają zbyt dobrych relacji. Niedawno media huczały od ich kłótni, po których Justyna wydała długie oświadczenie. A teraz poproszono ją o komentarz, dotyczący związku Piotra z 22-letnią aktorką.

Justyna Żyła została poproszona o komentarz, dotyczący związku Piotra Żyły z 22-letnią aktorką - Marceliną Ziętek. Choć były skoczek i gwiazda "19+" bardzo starali się, by informacje o ich relacji nie przedostały się do mediów, to jednak wiele wskazuje na to, że rzeczywiście spotykają się od dłuższego czasu. Wskazują na to m.in. zdjęcia, zamieszczane przez nich w sieci, wykonywane - z dużym prawdopodobieństwem - w tym samym miejscu, jak też relacje fanów, którzy widzieli ich razem.

Marcelina Ziętek nową ukochaną Piotra Żyły?

Na jednym z filmików Marceliny, choć nie jest widoczna twarz jej partnera, widać pieprzyki charakterystyczne dla byłego skoczka. A źródło, na które powołuje się serwis "Pudelek", informuje, że auto Piotra często stoi pod blokiem, w którym mieszka młoda aktorka.

Justyna Żyła o nowym związku Piotra Żyły

Justyna Żyła została poproszona o komentarz w sprawie domniemanego związku. Jak wyjaśniła w rozmowie z "Plotkiem", nie chce poruszać tego tematu, ale robi to dla dobra dzieci.

"Nie chcę tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa" - mówi krótko.

Być może w związku z plotkami Piotr Żyła i jego domniemana partnerka postanowią się ujawnić. Justyna Żyła zdaje się nie być informacjami zaskoczona.

RadioZET.pl/Plotek/Pudelek/AS