Zamknij

Justyna Żyła atakuje Piotra Żyłę. Nie oszczędziła jego nowej partnerki [FOTO]

20.08.2020 09:07
Justyna Żyła atakuje Piotra Żyłę
fot. EAST NEWS

Justyna Żyła zasłynęła dzięki publicznym atakom na byłego męża Piotra Żyłę. Skrytykowała go ponownie, odnosząc się do kwestii opieki nad dziećmi. Jej zdaniem były partner świetnie się bawi u boku nowej ukochanej, ale zaniedbuje pociechy. Nie zabrakło ostrych słów i mocnych oskarżeń.

Justyna Żyła wkroczyła do grona krajowych celebrytek dzięki publicznemu komentowaniu swojego rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para musiała poradzić sobie z rozstaniem i podzielić się opieką nad dwójką dzieci. Justyna nie oszczędzała Piotra i publicznie wytykała mu brak zainteresowania dziećmi, a nawet zdradę. Rozwód zmienił się w medialny skandal, ale Żyła wykorzystała popularność. Pozowała nago dla "Playboya", prowadziła własny program telewizyjny i zatańczyła w "Tańcu z gwiazdami". Paradoksalnie rodzinne problemy pozwoliły jej zaistnieć w mediach.

Konflikt byłych małżonków zaognił się w ostatnim czasie ponownie po tym, jak Piotr Żyła oficjalnie potwierdził, że ma nową partnerkę. Najwyraźniej nie spodobało się to Justynie, która krytycznie wypowiadała się w mediach o swoim byłym mężu. Do tej pory nie były to jednak oskarżenia tak poważne, jak te, które znalazły się w nowym poście opublikowanym przez celebrytkę na Instagramie. Nie zabrakło oskarżeń o zaniedbywanie dzieci i brak odpowiedzialności.

Justyna Żyła krytykuje Piotra Żyłę. Polski skoczek zaniedbuje dzieci?

Na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawił się nowy post, w którym ta nie przebiera w słowach, krytykując zachowanie byłego męża. Chodzi o jeden z wywiadów, w którym Piotr Żyła opowiadał między innymi o nowym związku.

- Obejrzałam sobie, zgodnie z namową moich znajomych, ostatni wywiad ex męża. Niby wszystko fajnie, ale szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się, jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną - surowo ocenia Justyna.

- Posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę, że posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją, kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą, a czasem z konkubiną, że posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki, rozmowy, szacunek do nich (...) Dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny, z którą widywać się nie chcą. Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień (...) Zastanów się, co Twoje dzieci myślą o Tobie, widząc Twoje ciągłe zabawy, czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu, podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik, podczas gdy za karę, że nie chcą spędzać czasu z twoją konkubiną, wyłączasz im telefony, zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość. PS. Uwierzcie mi, że to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem. Nie jestem dumna z tego, co robię, ale inaczej się nie da. Przepraszam tych, których to bawi. Pozdrawiam - wytykała dalej celebrytka.

Oskarżenia Justyny są dosyć poważne, Piotr jak do tej pory nie zareagował na mocny post byłej żony.