Zamknij

Justyna Żyła ma nowego chłopaka. Pochwaliła się zdjęciem i wbiła szpilę Piotrowi [FOTO]

21.09.2020 14:31
Justyna Żyła
fot. VIPHOTO/East News

Justyna Żyła pochwaliła się nowym partnerem. Była żona Piotra Żyły opublikowała wspólne zdjęcie z podróży pociągiem i przy okazji docięła byłemu mężowi. Prowokacyjne Instastory jednak szybko zniknęło. 

Justyna Żyła jest szczęśliwie zakochana? Wygląda na to, że była żona Piotra Żyły, która od ponad roku publicznie rozprawia się ze skoczkiem na Instagramie, zamieściła relację ze wspólnej podróży pociągiem. Justyna opatrzyła zdjęcie kąśliwym komentarzem, który, choć niedosłownie, uderza w jej byłego męża. Czyżby tym razem była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" nie  "pożyczyła" chłopaka i naprawdę kogoś sobie znalazła? 

Była żona Piotra Żyła ma za sobą trudny czas. W lutym 2018 roku ujawniła w mediach społecznościowych, że jej mąż zostawił rodzinę i odszedł do kochanki. W kolejnych wpisach zarzucała skoczkowi, że ten nie interesuje się dziećmi i oskarżała go o przemoc słowną, szantaże, a nawet groźby pobicia. - Takie i nie inne zachowanie z mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek komunikacji ze strony męża. To jest mój ostatni wpis na temat mojego męża, a sytuacje, które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy, wiem tylko ja i osoby z naszego otoczenia - napisała Justyna, ale na długo nie zamilkła. Nawet po rozwodzie wywlekała prywatne sprawy, choć jej sytuacja materialna i status znacznie się zmieniły. Po głośnej sesji w "Playboyu", którą próbowała przekonać męża do ratowania małżeństwa, zmieniła image i została popularną celebrytką. Zmiany zaowocowały własnym programem telewizyjnym i angażem do "Tańca z gwiazdami". Niestety mimo pozornej poprawy Justynie nie udało się pogodzić z odejściem męża. Gdy Piotr Żyła zaczął publikować zdjęcia z młodziutką dziewczyną, na nowo rozgorzała w niej chęć rewanżu. 

Justyna Żyła atakuje Piotra Żyłę. Nie oszczędziła jego nowej partnerki [FOTO]

Justyna Żyła pochwaliła się nowym partnerem 

Niedawno Justyna Żyła opublikowała zdjęcia z pewnym przystojnym mężczyzną, które sugerowały, że górlaka znalazła nowego chłopaka. Internauci szybko ustalili, że przyjaciel celebrytki ma dziewczynę. Justynę oskarżono o tanią prowokację, mającą na celu udowodnienie byłemu mężowi, że jej również udało się ułożyć sobie życie po rozwodzie. Przypomnijmy, że Piotr Żyła związał się z młodą aktorką "19+", Marceliną Ziętek. W końcu Justyna pochwaliła się fotką z podróży pociągiem, którą - jak sugerował podpis - spędziła w towarzystwie pewnego wielbiciela piłki nożnej. 

Kiedy towarzysz podróży nie ogląda starych relacji skijumping - wymownie podpisała zdjęcie. 

Relacja wkrótce zniknęło z Instastory. Wcześniej celebrytka pochwaliła się romantyczną kolacją  z partnerem i wspólnym piciem wina w łóżku. 

justyna zyla 3
fot. Instastory:@justynazyla
jzyla
fot. Instastory:@justynazyla
wee
fot. Instastory:@justynazyla

Posłuchaj podcastu