Zamknij

Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Pokazała romantyczne zdjęcia na Instagramie [FOTO]

Piotr Krajewski
08.08.2019 10:02
Justyna Żyła ma nowego chłopaka romantyczne zdjęcia na Instagramie z tajemnicznym mężczyzną
fot. Instagram (Justyna Żyła)

Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Wszystko na to wskazuje, że była żona Piotra Żyły powoli układa sobie życie na nowo i rozpoczyna nowy związek. Opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcia ze spaceru z tajemniczym mężczyzną. Czy to nowa miłość Justyny Żyły?

Justyna Żyła ma nowego chłopaka?

Justyna Żyła jest w nowym związku? Jej najnowsze zdjęcia z wypadu w polskie góry wywołały spore poruszenie w sieci. Na kilku fotografiach, które pojawiły się na InstaStories, możemy zobaczyć byłą żonę Piotra Żyły w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Internauci spekulowali już od dłuższego czasu o nowym chłopaku Justyny Żyły. Wygląda na to, że ostatnie zdjęcia na Instagramie mogą potwierdzać krążące plotki. Przy jednej z fotografii celebrytka pozwoliła sobie na tajemniczy podpis „z najlepszym towarzyszem”, a na kolejnej widzimy parę trzymającą się za ręce.

Justyna Żyła nie potwierdziła na razie nowego związku, ale wszystko wskazuje na to, że była żona Piotra Żyły i niedawna uczestniczka „Tańca z gwiazdami” znów jest zakochana.

Nowy chłopak Justyny Żyły
fot. Instagram (Justyna Żyła)
Nowy chłopak Justyny Żyły
fot. Instagram (Justyna Żyła)

Rozwód Justyny Żyły i Piotra Żyły

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem przez 12 lat. Para pobrała się w 2006 roku i doczekała się dwójki dzieci.

Pod koniec lutego 2018 roku wybuchł skandal po tym, jak Justyna Żyła opublikowała wpis, w którym publicznie opowiedziała o zdradzie męża i jego wyprowadzce z domu rodzinnego. Małżonkowie nie zdołali się ostatecznie porozumieć i kilka miesięcy później wzięli rozwód.

RadioZET.pl/PK