Zamknij

Justyna Żyła zakryta tylko poduszką. Fani podzieleni. "Ale wiocha" [FOTO]

Maciej Friedrich
17.04.2020 10:57
Justyna Żyła zakryta tylko poduszką. Fani podzieleni. "Ale wiocha" [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Justyna Żyła dołączyła do internetowego wyzwania i pokazała zdjęcie, na którym zasłania się tylko poduszką. "Pillow challenge" w wykonaniu byłej żony Piotra Żyły podzielił internautów. W komentarzach rozpętała się burza.

Justyna Żyła wykorzystała głośne medialne rozstanie z Piotrem Żyłą, by wkroczyć do grona krajowych celebrytów. Była żona skoczka narciarskiego zasłynęła publicznym komentowaniem związku i zarzucaniu Piotrowi między innymi romansu i porzucenia dzieci. Potem była rozbierana sesja dla magazynu "Playboy", kanał w serwisie YouTube, występ w "Tańcu z gwiazdami", a nawet własny program telewizyjny "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" emitowany na antenie Active Family.

Justyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 75 tysięcy użytkowników. Żyła postanowiła wziąć udział w popularnym internetowym wyzwaniu " pillow challenge" polegającym na opublikowaniu zdjęcia, na którym ciało okrywa się poduszką tak, by ta wyglądała jak kusa sukienka. Efektami pochwaliła się w sieci.

 Justyna Żyła ostrzykuje się w gabinecie. Co sobie poprawiła tym razem?

Justyna Żyła wzięła udział w "pillow challenge". Pokazała odważne zdjęcie

Na Instagramie Justyny Żyły pojawiło się zdjęcie z "pillow challnege", trzeba jednak przyznać, że celebrytka podeszła do wyzwania w oryginalny sposób. Zdjęcie zostało wykonane w plenerze, a Justyna pozuje w dwóch różnych butach, trzymając markową torebkę oraz...miotłę. Fotografia podzieliła internautów, nie zabrakło głosów krytyki.

- Ale wiocha!

- Żeby nie pani były, byłabyś kochana szarą myszką, a robisz z siebie gwiazdę.

- Oesu, telemarkiem i do domu - czytamy w komentarzach.

Znalazło się jednak wiele osób, których zdjęcie Żyły zachwyciło. Bronili oni decyzji Justyny o zamieszczeniu go w mediach społecznościowych.

- Najlepsze zdjęcie, jakie widziałam z tymi poduszkami!

- Podziwiam za odwagę. Pięknej kobiecie we wszystkim ładnie - komplementowali fani.

A jak wam podoba się Justyna w wersji "poduszkowej"?

Zagłosuj

Podoba ci się zdjęcie Justyny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF