Zamknij

Justyna Żyła odpowiada na krytykę. „Na nazwisko pracowałam 12 lat”

Redakcja
04.09.2018 14:13
Justyna Żyła odpowiada na krytykę. „Na nazwisko pracowałam 12 lat”
fot. Instagram:@justynazyla

Po głośnym rozstaniu z Piotrem Żyłą jego żona Justyna dość często wypowiadała się w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła założyć swój autorski kanał w serwisie Youtube. Jednak jego nazwa wzbudziła oburzenie wielu internautów. Co na to sama Justyna?

Justyna Żyła jest osobą bardzo aktywną w mediach społecznościowych, nie wszyscy internauci pochwalają jednak jej zachowanie. Po głośnym rozstaniu z Piotrem Żyłą Justyna nie obawiała się publicznych wypowiedzi na temat kondycji ich małżeństwa, publikowała też w sieci materiały niepochlebnie oceniające zachowanie Piotra. Dowodem na wzrost jej popularności była także rozbierana sesja w magazynie „Playboy”. Niedawno z kolei założyła autorski kanał na Youtube, gdzie dzieli się z widzami swoją pasją do gotowania. Części internautów nie spodobała się jego nazwa.

Justyna Żyła komentuje zarzuty internautów

Justyna Żyła swój autorski kanał, na którym pokazuje, jak gotować regionalne potrawy, nazwała przewrotnie „UwaŻyła”. Część widzów uznała to za promowanie się za pomocą nazwiska męża. Pod filmami Justyny pojawiły się niepochlebne komentarze.

„Nie jestem hejterem ani nic z tych rzeczy. Po prostu nie rozumiem, dlaczego w nazwie swojego kanału używasz nazwiska swojego męża, skoro go nienawidzisz”.

„Skoro mąż taki zły to czemu używasz jego nazwiska do promocji kanału? Wysil się i użyj wyobraźni”.

„Nie ma to jak się wybijać na nazwisku byłego...”

Oczywiście nie zabrakło również komentarzy motywujących Justynę do dalszego prowadzenia kanału, jednak głosów krytyki było sporo. Na tyle dużo, że sama zainteresowana postanowiła skomentować zarzuty w wywiadzie dla magazynu „Flesz”.

Na moje nazwisko pracowałam 12 lat, będąc żoną Piotra, bo na sukces skoczka pracuje nie tylko on, ale i cała jego rodzina. Nie chcę wracać do tego, co było. Powoli godzę się z takim stanem rzeczy. Teraz chcę realizować marzenia, znaleźć na to czas, bo przecież pracuję i wychowuję dwójkę dzieci”.

Na kanale Justyny Żyły w tym momencie można znaleźć dwa filmy oraz krótką zapowiedź kanału. Ciekawe, czy internauci zgodzą się z jej argumentacją i powstrzymają się od dalszych komentarzy na temat nazwy kanału.

RadioZET.pl/MF