Zamknij

Justyna Żyła z dumą o rozwodzie? „Stałam się prekursorką”

Maciej Friedrich
28.03.2019 15:01
Justyna Żyła z dumą o rozwodzie? „Stałam się prekursorką”
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Justyna Żyła w wywiadzie po raz kolejny odniosła się do rozstania z Piotrem Żyłą. Wyznała między innymi, że nie żałuje tego, że o domowych problemach opowiadała publicznie.

Justyna Żyła nie może obecnie narzekać na brak popularności. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Tańca z gwiazdami”, chociaż jurorzy nie szczędzą jej słów krytyki. Prowadzi również autorski program „Pierzemy brudy do czysta” na antenie stacji Active Family. Nie ulega jednak wątpliwości, że rozpoznawalność zawdzięcza w dużej mierze medialnemu zamieszaniu związanemu z rozwodem z Piotrem Żyłą. Justyna ze szczegółami opowiadała o problemach domowych w mediach społecznościowych, publikując posty oraz nagrania. Rozpad małżeństwa Żyłów mogła śledzić cała Polska. Była żona skoczka wzięła również udział w rozbieranej sesji dla magazynu „Playboy.

Justyna Żyła
fot. Instagram:@justynazyla

Justyna Żyła o rozwodzie z Piotrem Żyłą

W programie „Na tapecie” Justyna została zapytana, czy nie żałuje swojego zachowania i nie uważa, że publiczne komentowanie kryzysu w związku było przesadą. Z wypowiedzi Żyły wynika, że nie do końca była świadoma, jak szeroko rozniosą się publikowane przez nią treści.

– Mój Instagram traktowałam trochę jak Facebooka. Nie wiedziałam, że jest otwarty, że wszyscy mogą na niego zajrzeć. I to poszło bardzo w emocjach. Ale nic się nie dzieje bez przyczyny.

Co więcej, była żona Piotra Żyły wyznała, że dzięki jej postawie wiele kobiet zrozumiało, że o kłopotach w związku można i należy opowiadać.

– To był dla mnie mega ciężki okres, który mnie dużo nauczył. Nie myślałam, że później wiele kobiet w show-biznesie się otworzy i powie, że w ich związkach też jest coś nie tak. […] Trochę stałam się prekursorem, nie do końca świadomym tego, co się będzie działo dalej. Ale poszło, jak poszło i na dzień dzisiejszy nie żałuję, bo myślę, że stałam się silną kobietą.

 

RadioZET.pl/MF