Zamknij

Justyna Żyła pochwaliła się nową twarzą. Już nie przypomina siebie sprzed "Tańca z gwiazdami" [FOTO]

Judyta Wanicka
11.03.2020 17:23
Justyna Żyła
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Justyna Żyła pojawiła się ma widowni pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" kompletnie odmieniona. Była uczestniczka show nie tylko zmieniła fryzurę, ale także wprowadziła szereg zmian w twarzy. Na pierwszy rzut oka trudno było ją poznać. 

Justyna Żyła wypłynęła na szerokie wody show-biznesu po nagłośnieniu małżeńskiej afery z Piotrem Żyłą. Wkrótce Justyna porzuciła wizerunek nieszczęśliwej gospodyni domowej i rozebrała się w "Playboyu". Dostała także własny program w telewizji oraz zdecydowała się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Po fatalnym występie wróciła na Instagram, ale już jako telewizyjna gwiazda i aspirująca influencerka. Justyna reklamuje m.in. zabiegi medycyny estetycznej, z których sama namiętnie korzysta. Ostatnio miała okazję zaprezentować efekty na planie pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami 11".

Justyna Żyła przeszła metamorfozę

Po udziale w tanecznym show Justyna Żyła rozsmakowała się w zabiegach upiększających. Góralka z Wisły regularnie odwiedza salony kosmetyczne, gdzie dba o cerę, ciało i paznokcie. Ostatnio wyznała, że jest zakochana w efektach zabiegów igłowych. Zafundowała sobie m.in. modelowanie ust oraz zastrzyki poprawiające napięcie skóry wokół oczu. Na najnowszych zdjęciach można dostrzec także pełniejsze policzki i smuklejszy nos oraz nowy kształt brwi. 

Nie trudno zauważyć, że Justyna Żyła mocno zmieniła się od czasu debiutu na salonach. Gdy tydzień temu pojawiła się na planie "Tańca z gwiazdami", już w niczym nie przypominała szarej myszki, jaką byłą na początku. Wygładzone rysy, promienny uśmiech i elegancka stylizacja sprawiły, że Justyna prezentowała się jak rasowa gwiazda telewizji. Zresztą znowu do niej wraca. Jak poinformowała magazyn "Flesz" Żyła wkrótce poprowadzi randkowy show w stacji Active Family

Czy zmiany u Justyny idą w dobrym kierunku?

RadioZET.pl/jw