Zamknij

Justyna Żyła zrobiła tatuaż. Jego hasło jest skierowane do byłego męża?

Redakcja
14.02.2019 13:52
Justyna Żyła pochwaliła się tatuażem
fot. Instagram.com/ Justyna Żyła

Justyna Żyła na swoim Instagramie oprócz kulinarnych pyszności publikuje również selfie, zdjęcia z dziećmi czy migawki z sesji zdjęciowych. Niedawno wstawiła na Instagram zapowiedź kulinarnej sesji zdjęciowej. Uwagę internautów przykuł tatuaż z wymownym hasłem.

Justyna Żyła pochwaliła się tatuażem

Można pokusić się o stwierdzenie, że Justyna Żyła dzięki publicznemu rozstaniu z Piotrem Żyłą stała się celebrytką. 31-latka ma na swoim koncie udział w rozbieranej sesji Playboya, program „Pierzemy brudy do czysta”, w którym jest prowadzącą, a już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją na parkiecie „Tańca z gwiazdami. Justyna spełnia się też, gotując. Na YouTube prowadzi swój kanał kulinarny „UwaŻyła”, na którym serwuje pyszne potrawy.

Justyna Żyła pochwaliła się tatuażem

Justyna opublikowała na swoim Instagramie zapowiedź kulinarnej sesji zdjęciowej. Największą uwagę obok mocnego makijażu przykuwa tatuaż celebrytki. To znak nieskończoności, na którym widnieje piórko i napis „love”. Warto podkreślić, że Justyna nie stroniła w ostatnim czasie od wyznań, że Piotr Żyła był jej wielką miłością. Być może tatuaż z napisem „love” jest właśnie dla niego takim przesłaniem.

radioZET.pl/ SW