Zamknij

Justyna Żyła szuka nowego męża. Celebrytka nagrała film [WIDEO]

Maciej Friedrich
18.05.2020 08:39
Justyna Żyła szuka nowego męża. Celebrytka nagrała film [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Justyna Żyła dużą popularność zawdzięcza rozstaniu z byłym mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Najwyraźniej obecnie doskwiera jej samotność, w sieci opublikowała bowiem nagranie pod którym ogłasza, że szuka "nowego męża".

Justyna Żyła wkroczyła do grona krajowych celebrytek w osobliwy sposób. Popularność przyniosło jej rozstanie z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Justyna wielokrotnie komentowała swoje rodzinne problemy w internecie, niejednokrotnie publikując prywatne materiały i nie szczędząc byłemu mężowi gorzkich słów, w tym oskarżeń o zdradę i porzucenie rodziny. Paradoksalnie, przysporzyło jej to wielu fanów.

Żyła znalazła się na okładce "Playboya", otrzymała własny program telewizyjny, prowadzi kulinarnego bloga, a nawet spróbowała swoich sił w "Tańcu z gwiazdami", niestety bez wielkich sukcesów. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 75 tysięcy osób. To właśnie tam pojawiło się oryginalne nagranie, z którego opisu możemy dowiedzieć się, że Justyna szuka kolejnego męża.

 Justyna Żyła zakryta tylko poduszką. Fani podzieleni. "Ale wiocha" [FOTO]

Justyna Żyła szuka kolejnego męża? W sieci opublikowała nagranie

Na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym możemy obserwować celebrytkę koszącą trawę. Jak widać, doskonale radzi sobie z tym zajęciem, jednak jej zdaniem, przydałaby się pomoc zaradnego mężczyzny. We wpisie Justyna informuje, że szuka męża, który pomógłby jej w wyczerpujących pracach ogrodowych.

- Od tyłu, ale broń Boże nie wypięłam się na was. Męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie? - dopytuje Żyła.

Fani nie pozostali bierni, pod wpisem Justyny zaroiło się od komentarzy. Pojawiły się nawet głosy panów, którzy chętnie zajęliby miejsce u boku Żyły.

- Och Justynko, to super wiadomość dla mnie, bo Ty mnie już od bardzo dawna się podobasz, jakieś 10 lat i w końcu możne coś się uda.

- Myślę, że chętnych byłoby na pęczki, tylko czy odpowiednich.

- Piękna. Mm to ja chętny być pani mężem, to pikuś taka praca - czytamy.

Ciekawe, czy celebrytka w ten sposób znajdzie ukochanego mężczyznę.

 Justyna Żyła pochwaliła się nową twarzą. Już nie przypomina siebie sprzed "Tańca z gwiazdami" [FOTO]

RadioZET.pl/MF