Zamknij

Justyna Żyła w kusej spódniczce. Fani: "Bogini Żyła" [FOTO]

29.08.2020 12:26
Justyna Żyła w krótkiej sukience
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Justyna Żyła opublikowała, na którym odważnie pokazuje nogi w krótkiej sukience. Wśród komentarzy pojawiły się komplementy, ale też krytyka wobec Piotra Żyły. Część fanów zachwycona figurą celebrytki nie rozumiała, jak skoczek mógł wypuścić z rąk taką piękność.

Justyna Żyła od dawna nie jest już kojarzona wyłącznie jako była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Kryzys w ich małżeństwie i głośny rozwód miały niebagatelny wpływ na rozpoznawalność celebrytki. Paradoksalnie to właśnie rodzinny kryzys, o którym Justyna zdaniem wielu osób stanowczo zbyt odważnie opowiadała w mediach, przyniósł jej popularność. Rozbierana sesja dla "Playboya", występ na parkiecie "Tańca z gwiazdami", program w telewizji - to zdaniem wielu zasługa "prania brudów" i  medialnych ataków na byłego męża. Znalazło się jednak wiele osób, które bronią Justyny, a nawet mają żal do Piotra.

Żyła coraz śmielej poczyna sobie w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się już nie tylko zdjęcia rodzinne i potrawy przygotowane przez celebrytkę, ale także jej często odważne fotografie. Mogliśmy oglądać ją w zmysłowej bieliźnie, opublikowała nawet  zdjęcie topless. W piątek 28 sierpnia po raz kolejny postanowiła pochwalić się stylizacją. Po raz kolejny zachwyciła internautów.

 Justyna Żyła o "kochance ex męża". Skoczek wyśmiał jej oświadczenie

Justyna Żyła w krótkiej sukience. Fani zachwyceni figurą celebrytki

Na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją na tle pięknego górskiego pejzażu. Fanom nie umknęła także krótka sukienka Justyny, która odważnie odsłaniała nogi. Figura i uroda celebrytki po raz kolejny zachwyciła wielu internautów. Co ciekawe, w komentarzach pojawiły się też opinie na temat Piotra Żyły i jego decyzji o rozstaniu z żoną.

- Sorry, ale Piotrek naprawdę jest idiotą. Miał wszystko - rodzinę, piękną, zaradną żonę, cudowne dzieciaki, szacunek społeczeństwa.

- Silna, piękna, mądra kobieta. A Piotrek... No lubię go, ale przyjdzie czas na refleksję i u niego.

- Brak słów i ta figura, kreacja. Bogini Żyła - czytamy.

A jak wam podoba się kreacja Justyny?

xx