Zamknij

Justyna Żyła pokazała nowego ukochanego. Miłość kwitnie [FOTO]

01.09.2021 15:52
Justyna Żyła
fot. VIPHOTO/East News

Justyna Żyła zwykle dzieli się w mediach społecznościowych zdolnościami kulinarnymi oraz kulisami życia z rodziną. Tym razem pokazała na InstaStories romantyczny czas, który spędza z nowym partnerem. Wciąż nie wiadomo, kim jest jej tajemniczy ukochany.

Justyna Żyła ułożyła sobie życie po głośnym rozwodzie z Piotrem Żyłą. Gwiazda cieszy się popularnością w mediach społecznościowych, a na wzrost liczby obserwatorów wpłynął m.in. jej udział w programie "Taniec z gwiazdami". Celebrytka dzieli się na Instagramie przepisami oraz kulisami życica prywatnego. Nie ukrywa także, że jest zakochana. Justyna Żyła odnalazła miłość, a choć tożsamość jej partnera wciąż pozostaje tajemnicą, kobieta coraz częściej publikuje zdjęcia z ukochanym.

Justyna Żyła pokazała nowego partnera [ZDJĘCIA]

Justyna Żyła opublikowała na InstaStories kilka zdjęć, którymi relacjonuje romantyczny czas spędzony z nowym partnerem. Na jednej fotografii widzimy piękne róże, które otrzymała od ukochanego. Druga fotka została wykonana podczas spaceru. Widzimy, jak celebrytka siedzi na trawie i rozmarzona patrzy w dal.

- Jak dobrze Cię mieć [...] Kocham tu być z Nim - wyznaje miłość Justyna Żyła na Instagramie.

Była żona Piotra Żyły wciąż nie pokazała twarzy ukochanego. Na jednym ze zdjęć widzimy zaledwie kawałek jego profilu. Myślicie, że wkrótce partner Żyły się ujawni?

Justyna zyla z nowym partnerem
fot.
justyna zyla z nowym partnerem 2
fot.
justyna zyla z partnerem
fot.