Zamknij

Justyna Żyła na odważnym zdjęciu. Pokazała za dużo? [FOTO]

Maciej Friedrich
03.01.2020 12:46
Justyna Żyła na odważnym zdjęciu. Pokazała za dużo? [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EASTNEWS

Justyna Żyła pochwaliła się fanom zdjęciem z sylwestrowej imprezy. Internauci zwrócili uwagę na bardzo odważną stylizację, która odsłoniła wdzięki celebrytki. Pojawiła się nawet opinia, że Żyła wygląda jak "króliczek" Playboya.

Justyna Żyła za sprawą rozstania z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, stała się postacią rozpoznawalną i sprawnie wykorzystała swoje medialne pięć minut. Rozbierana sesja w "Playboyu", głośny występ w "Tańcu z gwiazdami", a nawet własny program w telewizji, przełożyły się na dużą popularność, również w mediach społecznościowych.

Justyna jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie często publikuje zdjęcia i relacje z życia prywatnego. Żyła chwali się w nich ukochanymi dziećmi, a także swoim kulinarnym talentem. Z kolei zdjęcie, które opublikowała z okazji Nowego Roku, zachwyciło fanów figury i urody Justyny.

 Justyna Żyła ostrzykuje się w gabinecie. Co sobie poprawiła tym razem?

Justyna Żyła na odważnym sylwestrowym zdjęciu. Fani zachwyceni figurą celebrytki

Justyna Żyła postanowiła podzielić się fanami zdjęcia z sylwestrowej imprezy, na którym pozuje obok przyjaciółki. Uwadze fanów nie umknęła kreacja celebrytki, która bez wątpienia była dosyć odważna. Żyła postawiła na czarną, dopasowaną sukienkę, która mocno eksponowała jej nogi. Fani nie kryli zachwytu nad figurą Justyny, pojawiły się jednak głosy, że odsłoniła zbyt wiele.

- Cóż za kreacja sylwestrowa! Ale chyba trochę krótko.

- Jesteś jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce.

- Piękne są panie, niech Piotrek żałuje, widzi, co stracił - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Justyny.

A jak wy oceniacie kreację Żyły. Odsłoniła za dużo?

 

RadioZET.pl/MF