Zamknij

Justyna Żyła pokazała twarz nowego partnera. "Miłość rośnie wokół nas" [FOTO]

30.09.2020 12:36
Justyna Żyła
fot. Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła z nowym partnerem na zdjęciu. Była żona Piotra Żyły pokazała twarz ukochanego i dołączyła miłosne wyznanie. Jak wygląda nowy chłopak Justyny Żyły? 

Justyna Żyła zakochana! Góralka z Wisły długo szukała mężczyzny po burzliwym rozstaniu ze skoczkiem Piotrem Żyłą, aż w końcu los się do niej uśmiechnął. Justyna Żyła pokazała nowego partnera na Instastory. Tym razem nie były to enigmatyczne fotki z łóżka, jak ostatnio, lecz selfie, na którym Justyna Żyła przytula się do ukochanego i pokazuje go z profilu. O tym, że nie jest to przelotny romans, lecz prawdziwe uczucie, gwiazda "Playboya" zapewniła cytatem z piosenki z "Króla Lwa".

Justyna Żyła ma za sobą trudny czas. W lutym 2018 roku ujawniła, że Piotr Żyła zostawił ją z dziećmi i odszedł do kochanki. W serii emocjonalnych wpisów na Instagramie zarzucała skoczkowi, że ten nie interesuje się dziećmi i oskarżała go o przemoc słowną, szantaże, a nawet groźby pobicia. Na początku chciała ratować małżeństwo, rozbierając się dla Piotra w "Playboyu". Skoczek jednak nie uległ jej wdziękom i zdecydował się na rozwód. Przez moment wydawało się, że za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami" i własnego show w telewizji Justyna wygasiła złe emocje, ale gdy Piotr Żyła zaczął publikować zdjęcia z młodziutką aktorką Marceliną Ziętek, wybuchła ponownie. W ramach rewanżu zdecydowała się publikować zdjęcia sugerujące, że też znalazła miłość, raz nawet z "pożyczonym" chłopakiem. 

Justyna Żyła o kochance ex męża. Skoczek wyśmiał jej oświadczenie

Justyna Żyła pokazała nowego partnera

Od pewnego czasu Justyna nie musi udawać, że kogoś ma. W jej życiu naprawdę pojawił się mężczyzna, o czym dobitnie świadczy zdjęcie zamieszczone na Instastory. Góralka sfotografowała się z pewnym rosłym przystojniakiem na tle sypialni. 

Miłość rośnie wokół nas - napisała wyraźnie usatysfakcjonowana. 

To pierwsze zdjęcie Justyny Żyły i jej nowego partnera, na którym widać fragment twarzy mężczyzny. Myślicie, że Piotr poczuje ukłucie zazdrości? 

justynazyla
fot. Instastory:@justynazyla

Posłuchaj podcastu