Zamknij

Justyna Żyła pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani jednogłośnie: "Twoja córka wygląda jak ty"

25.02.2021 16:05
Justyna Żyła
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Justyna Żyła podzieliła się z fanami zdjęciem z dzieciństwa. Fotografia zwróciła uwagę internautów, którzy dostrzegli niezwykłe podobieństwo córki Justyny - Karoliny - do znanej mamy. Celebrytka wykorzystała ten moment, by wbić szpilę byłemu mężowi.

Justyna Żyła zamieściła na swoim profilu na Instagramie interesujące zdjęcie. Celebrytka pokazała, jak wyglądała w czasach dzieciństwa. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zadedykowała wpis swojej najlepszej przyjaciółce, Kasi, która właśnie obchodziła swoje urodziny.

- Moja osiemnastka. To z nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo, przez nią piętnaście lat nie jadłam niczego, co pachniałoby kokosem. Ale to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów miłosnych itd. (...) Potrafiła słuchać mnie całą noc. Katarzyno, jak coś się nie zgadza, to proszę o sprostowanie. Życzę ci zdrowia, miłości i spełnienia tego, o czym marzysz - dodała Justyna Żyła w opisie pod fotką.

Zobacz także:  Justyna Żyła znów komentuje temat zdrady byłego męża? Pokazała dobitny mem

Justyna Żyła na starym zdjęciu [FOTO]

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Uwagę fanów zwróciło to, że Justyna Żyła w dzieciństwie wyglądała dokładnie tak samo, jak teraz jej córka - Karolina. Podobieństwo jest uderzające.

- Córka to czysta kopia mamy.

- Niesamowite, jak Karolinka jest podobna do swojej mamy.

- Twoja córka wygląda jak ty - ocenili internauci.

Justyna Żyła postanowiła wykorzystać ten moment i dogryzła byłemu mężowi. Choć od głośnego rozwodu z Piotrem Żyłą minęło już sporo czasu, między byłymi małżonkami wciąż dochodzi do spięć i internetowych kłótni. Tym razem celebrytka najpierw stwierdziła, że "Karola to ojciec z wyglądu i charakteru", jednak po chwili poprawiła się, dodając komentarz:

- Nie... Ojciec łysieje, a ona ma włosów do pozazdroszczenia - napisała.

Myślicie, że Piotr Żyła odpowie na komentarz byłej żony?