Zamknij

Justyna Żyła poprowadzi program o konfliktach rodzinnych. Internauci zażenowani

Redakcja
06.12.2018 13:26
Justyna Żyła poprowadzi program o konfliktach rodzinnych. Internauci zażenowani
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, ma poprowadzić własny program telewizyjny dotyczący konfliktów rodzinnych. Według wielu internautów takie połączenie to kpina. Jak komentują informację o telewizyjnej karierze Justyny?

Choć Justyna Żyła  nie jest już żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły, nadal jest wokół niej głośno. Z cienia wyszła, gdy postanowiła publicznie opowiedzieć o rzekomych zdradach męża i konflikcie w ich związku. Sprawa nabrała rozgłosu, a Justyna coraz częściej pojawiała się w mediach. Popularność wykorzystała, między innymi pozując w rozbieranej sesji dla „Playboya”, zakładając kulinarny kanał na YouTube czy planując wydanie książki. Okazuje się, że o byłej żonie skoczka nie zapomniała również telewizja. Według portalu wirtualnemedia.pl Justyna otrzymała swój własny program. 

EN_01350659_0275
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Justyna Żyła poprowadzi program o związkach

Według Wirtualnych Mediów Żyła pojawi się na ekranach już 18 grudnia na kanale Active Family. Poprowadzi program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Ma w nim pomagać w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych na podstawie własnych doświadczeń w tej kwestii.

ZOBACZ: Justyna Żyła o rozstaniu z mężem: "Poczułam ulgę"

Informacja o programie oraz jego nazwa wywołały w internecie prawdziwą burzę. Wielu internautów zarzuca bowiem Justynie wybijanie się na nazwisku byłego męża i, nomen omen, publiczne pranie brudów. W sieci pojawiły się komentarze pełne kpin i zażenowania.

„To uczucie, kiedy wydaje ci się, że szczyt żenady został już osiągnięty i wtedy wchodzi ona...”

„Kiedy myślałeś, że telewizja już upaść bardziej nie może, wtedy pojawiają się takie informacje”.

„Chajzer by się nie powstydził takiego tytułu”.

Pozostaje nam czekać na emisję pierwszego odcinka. Kto wie, może Żyła sprawdzi się w roli osobowości telewizyjnej?

EN_01350483_0004
fot. Damian KLAMKA/East News

RadioZET.pl/wp.pl/MF