Zamknij

Justyna Żyła poszła do "normalnej" pracy. Zdradziła, czym się teraz zajmuje

20.07.2021 22:55
Justyna Żyła
fot. VIPHOTO/East News

Justyna Żyła po rozwodzie została sama z dwójką dzieci. Przez pewien czas usiłowała zaistnieć jako celebrytka, ale ostatecznie zdecydowała się porzucić niepewny chleb i powrócić do dawnego fachu. Była żona Piotra Żyły zdradziła, czym się teraz zajmuje. 

Justyna Żyła postanowiła pokazać światu, że nie jest jedynie "byłą żoną sławnego skoczka" i celebrytką kojarzoną z nagą sesją w "Playboyu" oraz nieudanym występem w "Tańcu z gwiazdami". Na początku roku była żona Piotra Żyły zdecydowała się założyć biznes kwiaciarski. Na swoim Instagramie oferowała modne kwiaty w pudełkach na różne okazje. Sprzedaż kwiatów miała zapewnić jej regularne wpływy do domowego budżetu, ale najwyraźniej to nie wystarczyło, bo Justyna właśnie zaangażowała się w nową lukratywną działalność. 

Była żona Piotra Żyły od czasu rozwodu musi radzić sobie sama. Ma na utrzymaniu dwoje dorastających dzieci. Niestety, jak twierdzi, nie zawsze może liczyć na pomoc byłego męża, który od dłuższego czasu skupiony jest na związku z młodą gwiazdą "19+" Marceliną Ziętek. Niestety obie panie nie próbują się zaprzyjaźnić - według "Party" po ostatnim ataku w sieci Marcelina miała skierować sprawę na drogę prawną. Justyna także zdążyła poznać nowego mężczyznę i zaprowadzić szereg zmian w życiu osobistym. Obecnie inwestuje w poprawianie urody oraz prężnie rozwija się jako instagramowa influencerka. Przedsiębiorcza Wiślanka właśnie postanowiła rozwinąć skrzydła w działce, na której zna się od dawna.  

Zmieniona Justyna Żyła znowu ostrzykuje twarz. Pokazała zdjęcia z zabiegu [FOTO]

Justyna Żyła wróciła do pracy w cukierni 

Justyna pasjonuje się gotowaniem. Na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia własnoręcznie przyrządzonych potraw, które wyglądają jak wyjęte z książki kucharskiej. Od teraz będzie publikować także fotki pysznych ciast i słodkości. Żyła zdradziła fanom, że wróciła do pomocy w cukierni, w której dorabiała sobie jako nastolatka. 

Od niedawna przeżywam "powrót na stare śmieci". Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni "dorabiałam" sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat. @cukierniaujaneczki to rodzinna firma z tradycjami. Zawsze można znaleźć tutaj cukiernicze cuda, które zachwycają. @creative_pastry_chef Nietuzinkowy sposób ich podania oraz świeże produkty, z których są wykonane tworzą niepowtarzalny charakter tego co tam znajdziecie. Teraz razem z Karoliną @delicja2020 ,będziemy starać się regularnie prezentować Wam za pośrednictwem Insta i FB coraz to nowsze dzieła zdolnych cukierników, które powstają z moją drobną pomocą - zakomunikowała Justyna. 

Chcielibyście skosztować jej wyrobów? 

Dziewczyna Piotra Żyły została magistrem. Co studiowała? Gwiazdę "19+" czeka niełatwy zawód