Zamknij

Justyna Żyła powiększyła sobie usta? Internauci krytykują zdjęcie

Maciej Friedrich
18.11.2019 10:29
Justyna Żyła powiększyła sobie usta? Internauci krytykują zdjęcie
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pochwaliła się zdjęciem z zabiegu powiększania ust. Otwarcie przyznała również, że nie wstydzi się korzystania z medycyny estetycznej. Jak zareagowali internauci?

Justyna Żyła stała się rozpoznawalna po rozstaniu z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Duża w tym zasługa jej kontrowersyjnych wypowiedzi i nagrań, na których otwarcie krytykowała Piotra i nie szczędziła szczegółów z prywatnego życia. Media zwróciły na nią uwagę, a Justyna wykorzystała medialne pięć minut. Wzięła udział między innymi w rozbieranej sesji dla „Playboya”, zagrała w teledysku disco polo, zatańczyła w „Tańcu z gwiazdami”, a nawet prowadziła autorski program. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam przyznała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

Justyna Żyła poprawiła sobie usta. Pokazała w sieci zdjęcie

W sobotę 16 listopada na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawił się post, w którym celebrytka przyznaje, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, w tym modelowania ust. Opublikowała również zdjęcie z kliniki.

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadbać o swój wygląd [...] Totalnie zakochałam się z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu dentystycznym zero bólu – czytamy.

 Justyna Żyła z dumą o rozwodzie? „Stałam się prekursorką”

Pod postem Justyny pojawiły się pozytywne komentarze, jak zwykle jednak nie zabrakło głosów krytyki.

I  tak piękniejsza nie będziesz, wylansowałaś się tylko swojemu byłemu mężowi, dla niego wielki szacunek, bo to jest ktoś, a ty kim jesteś, żenada.

Starzeć trzeba się umieć i przyjąć to z godnością. Później chodzą takie sztuczne i wiecznie nie będą – czytamy.

A jakie jest wasze zdanie? Jesteście za medycyną estetyczną czy przeciw niej?

Zagłosuj

Co sądzisz o zabiegach medycyny estetycznej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF