Zamknij

Justyna Żyła powiększyła usta. Pochwaliła się efektem metamorfozy

Sylwia Wamej
07.01.2020 19:21
Justyna Żyła
fot. Viphoto/East News

Justyna Żyła skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej i poprawiła sobie usta. O swoim wrażeniach z gabinetu lekarskiego opowiedziała na Instagramie.

Justyna Żyła powiększyła usta. Pochwaliła się efektami na Instagramie

Justyna Żyła postanowiła zainwestować w swój wygląd. Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" poprawiła sobie usta, a o wrażeniach napisała na swoim instagramowym profilu. O tym, że Justyna poprawiała usta, plotkowano od jakiegoś czasu. Teraz była żona Piotra Żyły w końcu potwierdziła, że dokonała zmiany w swoim wyglądzie.

"Usta... miękkie, nawilżone i równe! Długo się zastanawiałam nad zabiegiem i uwaga- nic nie bolało. Ale skorzystałam ze znieczulenia dentystycznego. Zabieg wykonałam w  @futureclinicpl w Bielsku. Polecam z całego serca!!!"  - napisała Justyna Żyła.

Do wpisu Justyna dołączyła zdjęcia przed zabiegiem i po zabiegu. Justyna opublikowała również kilka filmików na Instagramie, w którym opowiadała o zaletach wykonanego zabiegu. "Nie miałam większych zastrzeżeń do swoich ust. Teraz jednak czuję się bardzo kobieco" - podkreślała w InstaStories.

Fani zachwyceni metamorfozą Justyny Żyły

Fani zgodnie w komentarzach pisali, że decyzja co do poprawy ust, jest bardzo na plus. "Super, decyzja na plus", "pięknie i naturalnie", "bardzo ładne i  z umiarem" - pisali fani.

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą długo szukała swojego miejsca w show-biznesie. 33-latka po rozstaniu z Piotrem Żyłą brała udział w sesji dla "Playboya". Tańczyła też w "Tańcu z gwiazdami", prowadziła swój kanał na YouTube "UwaŻyła i prowadziła program w telewizji -"Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta'.

Zagłosuj

Korzystałeś/ łaś kiedyś z zabiegów medycyny estetycznej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW