Zamknij

Justyna Żyła przeszła metamorfozę. Pokazała nową fryzurę [FOTO]

18.09.2020 15:28
Justyna Żyła
fot. VIPHOTO/East News

Justyna Żyła ma nową fryzurę. Była żona Piotra Żyły pochwaliła się jesienną metamorfozą. Jak teraz wygląda była uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

Justyna Żyła zmieniła fryzurę. Była żona skoczka Piotra Żyły po rozwodzie rzuciła się w wir poprawek urodowych, które miały nadać jej atrakcyjniejszy wygląd. Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" powiększyła usta i zliftingowała okolice oczu. Zadbała także o efektowne cięcie włosów i kolor. Po ostatniej wizycie u fryzjera Justyna Żyła została ciemną blondynką. 

Niewykluczone, że kolejne metamorfozy Justyny Żyły są powodowane chęcią zamknięcia przeszłości i wejścia w nowy etap. Niedawno rozpadło się małżeństwo góralki z Piotrem Żyłą. Justyna publicznie oskarżała męża o zdradę i zaniedbywanie dzieci. Przez ponad rok internauci byli świadkami słownych przepychanek byłych małżonków. Gdy wydawało się, że burzliwe emocje w końcu opadły, Justyna znowu wybuchła na Instagramie, krytykując związek Piotra z młodą aktorką serialu "19+" Marceliną Ziętek

Justyna Żyła atakuje Piotra Żyłę. Nie oszczędziła jego nowej partnerki [FOTO]

Justyna Żył zmieniła fryzurę i kolor włosów 

Justyna, w przeciwieństwie do byłego męża, nadal oficjalnie pozostaje singielką. Nie zamierza jednak tkwić w tym stanie do końca życia. Jak większość porzuconych kobiet zaczęła od zmiany wyglądu. Po zabiegach upiększających twarz była gwiazda "Playboya" zdecydowała się na wyraźną zmianę fryzury i koloru włosów. Góralka przyciemniła włosy o kilka tonów i wycieniowała końce. 

Jesiennej metamorfozy etap pierwszy. Jak dobrze mieć wokół siebie młodych zdolnych ludzi. Jak wam się podoba? - zapytała na Instagramie.

 Fani podkreślają, że nowy odcień prezentuje się o wiele lepiej niż jasny blond, a w obecnej długości włosów Justynie jest wyjątkowo do twarzy. A wy, co byście odpowiedzieli Justynie? 

Posłuchaj podcastu