Zamknij

Justyna Żyła znów mówi o rozwodzie. Przez Piotra Żyłę nabawiła się kompleksów?

Maciej Friedrich
21.05.2020 12:02
Justyna Żyła przez związek z Piotrem Żyłą nabawiła się kompleksów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Justyna Żyła znów opowiedziała o związku i trudnym rozstaniu z Piotrem Żyłą. Znana między innymi z "Tańca z gwiazdami" celebrytka przyznała, że jako żona sławnego męża miała ogromne kompleksy. Zdradziła także, jak obecnie układają się stosunki między nią a byłym mężem.

Justyna Żyła dołączyła do grona krajowych celebrytek w dosyć nieoczywisty sposób. Popularność przyniósł jej głośny rozwód ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Justyna odważnie wypowiadała się na temat kryzysu w związku, publikowała w sieci prywatne materiały i publicznie oskarżała byłego męża o porzucenie rodziny i zdrady. Swoje pięć minut wykorzystała, pozując w rozbieranej sesji dla "Playboya". Następnie założyła kanał kulinarny, otrzymała własny program telewizyjny, a w końcu pojawiła się na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Wiele osób ma żal do Żyły. Ich zdaniem celebrytka "wybiła" się na sławnym mężu, a publiczne prezentowanie kłopotów w związku było niesmaczne. Nie zmienia to faktu, że Justyna z żony znanego męża awansowała do pozycji znanej byłej żony. Niejednokrotnie jednak podkreślała, że za małżeństwo zapłaciła niemałą cenę. Po raz kolejny poruszyła ten temat w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Zdradziła także, jaka relacje łączy ją obecnie z Piotrem Żyłą.

 Justyna Żyła szuka nowego męża. Celebrytka nagrała film [WIDEO]

Justyna Żyła wspomina małżeństwo z Piotrem Żyłą. Nabawiła się kompleksów?

W rozmowie z portalem Justyna Żyła przyznała, że bycie żoną tak uznanego sportowca jak Piotr Żyła, nie było dla niej łatwe. Jako zwykła kobieta zajmująca się domem miewała kompleksy. Nie zabrakło drobnego przytyku do zachowania byłego męża.

- Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło (...) Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką  - wspomina Żyła.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zapytana o obecne relacje z Piotrem Żyłą, Justyna odpowiedziała, że zachowują się obecnie jak typowe byłe małżeństwo posiadające dzieci.

- Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle - podsumowała.

Justyna Żyła przy byłym mężu nabawiła się kompleksów
fot. Damian KLAMKA/East News
Zagłosuj

Śledzisz życie polskich celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF