Zamknij

Justyna Żyła udaje, że ma chłopaka? Internauci zauważyli, że coś tu nie gra

05.08.2020 11:15
Justyna Żyła
fot. Instagram/Justyna Żyła/screen/VIPHOTO/East News

Justyna Żyła pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym pozuje przytulona do tajemniczego mężczyzny. Internauci szybko zauważyli, że to prawdopodobnie kolejna "zagrywka" kobiety w starciu z mężem.

Justyna Żyła i Piotr Żyła od dłuższego czasu toczą za pośrednictwem social mediów wojnę. Pierwsze działa wytoczyła Justyna, kiedy ponad dwa lata temu opublikowała w mediach informację o tym, że wyrzuciła męża z domu, bo ją zdradził. Potem pojawiały się kolejne sensacje i wzajemne ujawnianie wiadomości z mocnymi słowami. Mija czas, ale nadal niewiele zmienia się w tej relacji.

Ostatnio Justyna przez dłuższy czas nie publikowała żadnych przytyków w stronę Piotra, jednak kiedy media poinformowały, że skoczek jest w związku z dużo młodszą od siebie dziewczyną i układa sobie życie na nowo, najwyraźniej Justyna poczuła się dotknięta.

Justyna Żyła udaje, że ma chłopaka?

Teraz na jej profilu pojawił się materiał, który pokazuje, że i Justyna z kimś jest związana. Na Instagramie zamieściła krótkie zapętlone wideo, na którym stoi wtulona w tajemniczego przystojniaka. Obrazek opatrzyła tekstem popularnej piosenki:

Justyna Żyła o rozwodzie: stałam się prekursorką

"Jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie" - napisała i dodała też serduszko. Poza tym oznaczyła chłopaka imieniem i nazwiskiem. To Filip Kasela, który na swoim koncie ujawnia tylko, że jest studentem medycyny.

Taki komentarz w oczywisty sposób sugeruje, że z mężczyzną ze zdjęcia łączy ją coś wyjątkowego. Ale wystarczy kliknąć w jego profil, by zobaczyć serduszko przy imieniu Miss Polski 2019 - Magdaleny Kasiborskiej. Choć konto Kaseli jest prywatne, to internauci szybko odnaleźli na profilu Magdy zdjęcie jej i Filipa całujących się.

Czy Filip Kasela i Justyna Żyła są parą, a jego związek z Miss Polski 2019 to przeszłość? Trudno powiedzieć. Internauci jednak są przekonani, że Justyna Żyła po prostu chce wbić Piotrowi kolejną szpilę i pokazać, że ona też jest już z kimś związana. Tak czy inaczej - znów udało jej się zwrócić uwagę mediów.

RadioZET.pl/AS