Zamknij

Justyna Żyła pozuje w bieliźnie. Pokazała pośladki na łące [FOTO]

24.08.2020 12:59
Justyna Żyła w bieliźnie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Justyna Żyła ma za sobą rozbieraną sesję zdjęciową dla "Playboya". Była żona Piotra Żyły po raz kolejny odważnie odsłoniła ciało, pozując w bieliźnie. W mediach społecznościowych pochwaliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej.

Justyna Żyła to dla wielu osób postać mocno kontrowersyjna. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły znalazła się w gronie polskich celebrytek w dość niecodzienny sposób. Popularność przyniosło jej publiczne opisywanie rodzinnych problemów, rozpadu małżeństwa oraz oskarżanie byłego już męża o zdradę i porzucenie rodziny. Media zainteresowały się sprawą, a Justyna wykorzystała medialną szansę. Nieoczekiwanie znalazła się na okładce "Playboya", wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a nawet poprowadziła własny program w telewizji. Cieszy się także dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Niedawno znowu zrobiło się głośno o niej i byłym mężu w związku z nowym związkiem Piotra Żyły. Justyna krytykuje skoczka, pojawiły się nawet plotki, że Żyła straci prawo do widywania się z dziećmi.

Justynie udaje się znaleźć chwile, w których może odpocząć od medialnego konfliktu z Piotrem. Coraz odważniej poczyna sobie w mediach społecznościowych, zwłaszcza na swoim profilu na Instagramie. Relacjonuje wyjazdy, spotkania ze znanymi postaciami oraz wakacyjny wypoczynek. W sieci mogliśmy oglądać między innymi jej zdjęcie w skąpym bikini. Żyła z pewnością nie wstydzi się swojego ciała, o czym świadczyć może choćby rozbierana sesja dla "Playboya". Celebrytka potwierdziła to po raz kolejny, publikując odważne zdjęcia w zmysłowej bieliźnie.

 Justyna Żyła chce wzbudzić zazdrość Piotra? Co za stylizacja [ZDJĘCIE]

Justyna Żyła pozuje w bieliźnie. Zmysłowa sesja na łące

Na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, które z pewnością zachwycą wielbicieli wdzięków byłej żony Piotra Żyły. Justyna po raz kolejny zdecydowała się na odważną sesję, tym razem wykonaną na skąpanej w słońcu łące. Celebrytka pozuje na nich w skąpem czarnej bieliźnie i zwiewnej kreacji, eksponując nogi i pośladki.

- Wiesz, co mnie frapuje w kobietach? (...) Nie samo to, że mają piersi, czego nie sposób przecenić, ale te wszystkie fajne rzeczy, w które je wkładają - zacytowała Norę Roberts Justyna.

Fani nie kryli zachwytu nad zmysłowymi fotografiami Justyny. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Piękna "buszująca w zbożu", a nawiasem pisząc to zupełnie nowe pokazanie koszuli nocnej, sensualnie, a nie wulgarnie - napisała jedna z internautek.

A jak wam podoba się "sensualna" Justyna?