Zamknij

Justyna Żyła w ciąży? Menadżerka gwiazdy komentuje plotki o kolejnym dziecku

Maciej Friedrich
16.07.2019 15:50
Justyna Żyła w ciąży? Menadżerka gwiazdy komentuje plotki o kolejnym dziecku
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła po występie w "Tańcu z gwiazdami" usunęła się nieco w cień, jednak w mediach społecznościowych wciąż cieszy się dużą popularnością. Jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała, wzbudziło spekulacje fanów. Jedna z internautek dopatrzyła się na nim ciążowego brzuszka.

Justyna Żyła z niepozornej żony skoczka narciarskiego Piotra Żyły stała się jedną z krajowych celebrytek. Choć para jest już po rozwodzie, to głośne rozstanie, podczas którego Justyna publicznie oskarżała męża o zdradę i publikowała wiele wpisów i filmów opisujących ich życie prywatne, pozwoliło zyskać 32-latce spory rozgłos. Wzięła między innymi udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy" i dostała własny program "Pierzemy brudy do czysta" na antenie stacji Active Family. Duże emocje wzbudzał również jej udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym padła ofiarą ostrej krytyki.

Justyna cieszy się również popularnością w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie, na którym rzekomo widać ciążowy brzuszek celebrytki.

Justyna Żyła w ciąży? Fanka komentuje zdjęcie

W sobotę  13 lipca na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym bawi się z królikiem. Jednak to nie urocze zwierzątko przykuło uwagę jednej z internautek, ale wygląd samej Justyny. Zasugerowała ona, że Żyła pokazała na fotografii ciążowy brzuszek.

- Czyżbym mogla gratulować? Czy tylko mi się wydaje, że Justyna jest w ciąży? - zapytała.

Pod komentarzem wypowiedziały się dwie inne użytkowniczki. Zdaniem jednej z nich może chodzić raczej o "ciążę spożywczą". Zdaniem drugiej nie ma się czym emocjonować, bowiem na zdjęciach ubrania często układają się w dwuznaczny sposób.

- le razy mi się brzuch ułoży jak balon jak siadam? I też wyglądam jakbym miała dziecko urodzić. Sięc tu pewnie też tak jest - podsumowała.

Menadżerka Justyny Żyły komentuje plotki o ciąży

Sama Justyna nie zdecydowała się na żaden komentarz. Serwisowi Plejada.pl udało się jednak skontaktować z menadżerką celebrytki, która w stanowczy sposób zdementowała plotki o rzekomej ciąży Żyły.

- To totalna bzdura. Justyna nie jest w żadnej ciąży. Na razie nie widać nawet na horyzoncie kandydata - stwierdziła.

Zagłosuj

Śledzisz życie Justyny Żyły?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF