Zamknij

Justyna Żyła w objęciach nowego partnera. Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym "A"

23.11.2020 08:05
Justyna Żyła
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła pochwaliła się romantycznym zdjęciem z nowym partnerem. Choć spotykają się od kilku miesięcy, dopiero teraz postanowiła pokazać go w pełni. Kim jest tajemniczy przystojniak?

Justyna Żyła podniosła się już po rozwodzie z byłym mężem. Rozstanie z Piotrem Żyłą było dla niej bardzo trudne, dlatego na początku nie poszukiwała pocieszenia u zalotników. Skupiła się na rozkręcaniu swojej popularności - pojawiła się m.in. na rozbieranej sesji w magazynie "Playboy" oraz spróbowała swoich sił w programie Polsatu "Taniec z gwiazdami". Próbowała rozkręcić także karierę influencerki. Na YouTube założyła kanał UwaŻyła, na którym dzieliła się ulubionymi przepisami.

Od jakiegoś czasu w życiu Justyny Żyły jest jednak ktoś nowy. Celebrytka dała sobie szansę na miłość i od kilku miesięcy spotyka się z tajemniczym "A". Początkowo internauci nie wierzyli w nowy związek Justyny, ponieważ gwiazda nie pokazywała nowego ukochanego. Teraz postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz także:  Justyna Żyła pochwaliła się szczupłą figurą. "Waga w dół" [FOTO]

Justyna Żyła całuje się z tajemniczym "A"

Justyna Żyła w niedzielę opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Para wybrała się na wycieczkę po górskich szlakach. Na InstaStories pojawiło się także zdjęcie z czułego pocałunku pary.

- Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie. Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem. Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty. Niech zostanie wszystko tak, jak jest - zacytowała piosenkę Sarsy w opisie pod zdjęciem.

Internauci zauważyli, że nowy wybranek Justyny mocno różni się od jej byłego męża pod względem postury. Podczas gdy Piotr Żyła jest drobnym mężczyzną, tajemniczy "A" to zdaniem komentujących "chłop jak dąb".

- Patrząc na posturę Pana obok, jest do czego się przytulić.

- Pan Żyła taki drobny chłopaczek, a tu dla odmiany chłop jak dąb.

- Wreszcie normalny chłop. A nie jakiś chudzielec.

Myślicie, że Justyna Żyła niebawem zdradzi, kim jest jej tajemniczy ukochany?

justyna żyla caluje
fot.