Zamknij

Justyna Żyła wspomina ślub z Piotrem Żyłą. Sentymentalne zdjęcia na Instagramie

Redakcja
23.09.2018 14:49
Justyna Żyła wspomina ślub z Piotrem Żyłą. Sentymentalne zdjęcia na Instagramie
fot. Instagram:@justynazyla

Justyna Żyła najwyraźniej nie może pogodzić się z rozstaniem z Piotrem Żyłą. Choć para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej,  na Instagramie Justyny pojawiło się ich wspólne zdjęcie oraz sentymentalny wpis.

Kiedy media doniosły, że Piotr Żyła i jego żona Justyna są już po pierwszej sprawie rozwodowej, wydawało się, że głośne medialnie rozstanie ma się ku końcowi. Przypomnijmy, że Justyna oskarżyła męża o zaniedbywanie rodziny i związek z inną kobietą. Nie szczędziła również komentowania prywatnych spraw pary za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatecznie jednak małżeństwo postanowiło oficjalnie się rozstać, o czym miał zadecydować Piotr. Wydaje się jednak, że jego żona nadal nie może się z tym pogodzić, choć jeszcze niedawno mówiła coś zupełnie innego.

Justyna Żyła publikuje zdjęcia ślubne

Dziś na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawiła się fotografia ślubna z Piotrem wykonana w Chorwacji. Wraz z nią pojawił się sentymentalny wpis, w którym ta wspomina przysięgę ślubną. 

12 lat temu...około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie, szczęściu i nieszczęściu, póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre, z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole.

W poście pojawiły się również wymowne hasztagi, takie jak #amiałobyćtakpięknie czy #wesolobylo. Widać wyraźnie, że Justyna nie do końca zapomniała o związku z Piotrem. 

RadioZET.pl/MF