Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Żyła wybaczyła Piotrowi Żyle? "Zawsze wina leży po dwóch stronach"

21.12.2018 14:38

Justyna Żyła sprawia wrażenie coraz bardziej pogodzonej z rozstaniem. Po rozwodzie z Piotrem Żyłą lepiej radzi sobie z emocjami i skupia na zawodowych wyzwaniach. W wywiadzie wyznała, że wybaczyła byłem mężowi i udało im się porozumieć.

Justyna Żyła wybaczyła Piotrowi Żyle? "Zawsze wina leży po dwóch stronach" fot. Piotr Molecki/East News

Rozpad związku Piorta Żyły i jego żony Justyny był jednym z najgłośniejszych rozstań, komentowanym zarówno w mediach, jak i przez internautów. Zadbała o to sama Justyna, która swoje ,często bardzo emocjonalne wypowiedzi na temat męża i związku, publikowała w mediach społecznościowych. Polskiemu skoczkowi również zdarzało się odpowiadać na zarzuty małżonki publicznie. Ostatecznie jednak, po niemal roku, para rozwiodła się i porozumiała w sprawie podziału majątku i opieką nad dziećmi. Sportowiec zostawił Justynie dom w Wiśle, a sama Justyna zdecydowała się na zaistnienie w show-biznesie. Prowadzi między innymi własny program telewizyjny, gdzie pomaga uczestnikom w poradzeniu sobie z rodzinnymi konfliktami. W wywiadzie dla "Super Expressu" zdradziła, że pogodziła się z rozstaniem i wybaczyła mężowi.

Piort i Justyna Żyłowie fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Justyna Żyła wybaczyła mężowi?

W rozmowie z dziennikiem była żona Piotra Żyły poinformowała, że po rozwodzie udało jej się znaleźć z byłym mężem wspólny język.

- Jesteśmy po rozwodzie. Udało nam się dogadać. Każdemu należy wybaczać. Tak samo można jego zapytać, czy mi wybaczył, że wylałam się przed całym światem. Ja mu wszystko wybaczyłam, a czy on wybaczył mi?

- To też nie jest tak, że on jest najgorszy, a ja jestem święta. Zawsze wina leży po dwóch stronach, ale przyszedł taki okres, że przelała się czara goryczy i stało się tak, jak się stało. To nie było planowane, ale widocznie tak miało być.

Justyna Żyła wypowiada się o byłym mężu w zdecydowanie cieplejszych słowach niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jak sama przyznała, stara się skupić na wyzwaniach zawodowych oraz zbliżającej się Wigilii.

- Piotrek ma zabrać dzieciaki, mają gdzieś się wybrać. Święta spędzę z rodziną, z rodzicami, z moją siostrą, szwagrem, chrześniaczką, dzieciakami. Przyjeżdża do mnie rodzina z Holandii. Myślę, że będzie wesoło i gwarno - zdradziła "Super Expressowi".

ZOBACZ: Justyna Żyła wspomina ślub z Piotrem Żyłą. Sentymentalne zdjęcie

EN_00948870_2468 fot. Bartosz KRUPA/East News

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń