Zamknij

Justyna Żyła wybaczyła Piotrowi Żyle? "Zawsze wina leży po dwóch stronach"

Redakcja
21.12.2018 14:38
Justyna Żyła wybaczyła Piotrowi Żyle? "Zawsze wina leży po dwóch stronach"
fot. Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła sprawia wrażenie coraz bardziej pogodzonej z rozstaniem. Po rozwodzie z Piotrem Żyłą lepiej radzi sobie z emocjami i skupia na zawodowych wyzwaniach. W wywiadzie wyznała, że wybaczyła byłem mężowi i udało im się porozumieć.

Rozpad związku Piorta Żyły i jego żony Justyny był jednym z najgłośniejszych rozstań, komentowanym zarówno w mediach, jak i przez internautów. Zadbała o to sama Justyna, która swoje ,często bardzo emocjonalne wypowiedzi na temat męża i związku, publikowała w mediach społecznościowych. Polskiemu skoczkowi również zdarzało się odpowiadać na zarzuty małżonki publicznie. Ostatecznie jednak, po niemal roku, para rozwiodła się i porozumiała w sprawie podziału majątku i opieką nad dziećmi. Sportowiec zostawił Justynie dom w Wiśle, a sama Justyna zdecydowała się na zaistnienie w show-biznesie. Prowadzi między innymi własny program telewizyjny, gdzie pomaga uczestnikom w poradzeniu sobie z rodzinnymi konfliktami. W wywiadzie dla "Super Expressu" zdradziła, że pogodziła się z rozstaniem i wybaczyła mężowi.

Piort i Justyna Żyłowie
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Justyna Żyła wybaczyła mężowi?

W rozmowie z dziennikiem była żona Piotra Żyły poinformowała, że po rozwodzie udało jej się znaleźć z byłym mężem wspólny język.

- Jesteśmy po rozwodzie. Udało nam się dogadać. Każdemu należy wybaczać. Tak samo można jego zapytać, czy mi wybaczył, że wylałam się przed całym światem. Ja mu wszystko wybaczyłam, a czy on wybaczył mi?

- To też nie jest tak, że on jest najgorszy, a ja jestem święta. Zawsze wina leży po dwóch stronach, ale przyszedł taki okres, że przelała się czara goryczy i stało się tak, jak się stało. To nie było planowane, ale widocznie tak miało być.

Justyna Żyła wypowiada się o byłym mężu w zdecydowanie cieplejszych słowach niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jak sama przyznała, stara się skupić na wyzwaniach zawodowych oraz zbliżającej się Wigilii.

- Piotrek ma zabrać dzieciaki, mają gdzieś się wybrać. Święta spędzę z rodziną, z rodzicami, z moją siostrą, szwagrem, chrześniaczką, dzieciakami. Przyjeżdża do mnie rodzina z Holandii. Myślę, że będzie wesoło i gwarno - zdradziła "Super Expressowi".

ZOBACZ: Justyna Żyła wspomina ślub z Piotrem Żyłą. Sentymentalne zdjęcie

EN_00948870_2468
fot. Bartosz KRUPA/East News

RadioZET.pl/se.pl/MF