Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

04.01.2019 14:53

Wszystko wskazuje na to, że kariera Justyny Żyły nabrała rozpędu. Była żona skoczka Piotra Żyły prowadzi własny program na kanale Active Family. Jak poinformował portal Onet, niedługo zobaczymy ją również w roli uczestniczki kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” fot. Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, pojawiła się w mediach po tym, jak publicznie komentowała swoje małżeńskie problemy. Ostro krytykowała Piotra i nie bała się zdradzać sekretów ich wspólnego życia. Obecnie para jest już po rozwodzie, a Justyna zapowiedziała, że porozumiała się ze skoczkiem. Wiele osób nadal jednak zarzuca jej publiczne pranie domowych brudów i promowanie się na nazwisku byłego męża. Przypomnijmy, że Justyna wzięła między innymi udział w sesji dla magazynu „Playboy” i założyła kulinarny kanał na Youtube. Na kanale Active Family prowadzi również od niedawna program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”, w którym pomaga uczestnikom rozwiązywać rodzinne problemy. Już niedługo zobaczymy ją w popularnym show.

EN_01353519_0016 fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Justyna Żyła w „Tańcu z Gwiazdami”

Jak informuje portal Onet, Justyna Żyła pojawi się w najnowszej edycji tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Informację w rozmowie z portalem potwierdziła jej menadżerka Katarzyna Kopańska.

– Mogę potwierdzić uczestnictwo. Justyna jest bardzo zadowolona, że wystąpi w programie. Patrząc na poprzednie edycje i ich uczestników, a przede wszystkim uczestniczki, ten program dodaje pewności siebie i świadomości ciała. Justyna widzi w tym możliwość skorzystania dla siebie jako kobiety. Przemiany po „Tańcu z Gwiazdami” zawsze są widoczne i myślę, że tak będzie także w tym przypadku.

Być może była żona Piotra Żyły pochwali się fanom nie tylko talentem kulinarnym, ale i umiejętnościami tanecznymi. Obok niej w programie pojawić się mają między innymi: trener Daniel Kuczaj oraz Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

RadioZET.pl/onet.pl/MF

Oceń