Zamknij

Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Redakcja
04.01.2019 14:53
Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
fot. Piotr Molecki/East News

Wszystko wskazuje na to, że kariera Justyny Żyły nabrała rozpędu. Była żona skoczka Piotra Żyły prowadzi własny program na kanale Active Family. Jak poinformował portal Onet, niedługo zobaczymy ją również w roli uczestniczki kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, pojawiła się w mediach po tym, jak publicznie komentowała swoje małżeńskie problemy. Ostro krytykowała Piotra i nie bała się zdradzać sekretów ich wspólnego życia. Obecnie para jest już po rozwodzie, a Justyna zapowiedziała, że porozumiała się ze skoczkiem. Wiele osób nadal jednak zarzuca jej publiczne pranie domowych brudów i promowanie się na nazwisku byłego męża. Przypomnijmy, że Justyna wzięła między innymi udział w sesji dla magazynu „Playboy” i założyła kulinarny kanał na Youtube. Na kanale Active Family prowadzi również od niedawna program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”, w którym pomaga uczestnikom rozwiązywać rodzinne problemy. Już niedługo zobaczymy ją w popularnym show.

EN_01353519_0016
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Justyna Żyła w „Tańcu z Gwiazdami”

Jak informuje portal Onet, Justyna Żyła pojawi się w najnowszej edycji tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Informację w rozmowie z portalem potwierdziła jej menadżerka Katarzyna Kopańska.

– Mogę potwierdzić uczestnictwo. Justyna jest bardzo zadowolona, że wystąpi w programie. Patrząc na poprzednie edycje i ich uczestników, a przede wszystkim uczestniczki, ten program dodaje pewności siebie i świadomości ciała. Justyna widzi w tym możliwość skorzystania dla siebie jako kobiety. Przemiany po „Tańcu z Gwiazdami” zawsze są widoczne i myślę, że tak będzie także w tym przypadku.

Być może była żona Piotra Żyły pochwali się fanom nie tylko talentem kulinarnym, ale i umiejętnościami tanecznymi. Obok niej w programie pojawić się mają między innymi: trener Daniel Kuczaj oraz Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

RadioZET.pl/onet.pl/MF