Zamknij

Justyna Żyła zakochana. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem: "Uwielbiam go"

11.08.2021 13:02
Justyna Żyła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Justyna Żyła nie kryje swojego szczęścia. Celebrytka nie jest już singielką, a ostatnio opublikowała na InstaStories pierwsze zdjęcie z nowym ukochanym. Jak wygląda jej tajemniczy wybranek?

Justyna Żyła dała się poznać jako żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. O ich małżeństwie szczególnie głośno zrobiło się w trakcie rozwodu. Para angażowała się w publiczne kłótnie w mediach społecznościowych i nie szczędziła sobie nieprzyjemnych komentarzy i wyrzutów. Choć konflikt byłych małżonków trwał przez wiele miesięcy, wszystko wskazuje na to, że ostatnio odpuścili sobie dalsze kłótnie.

Piotr Żyła rozpoczął nowy związek z Marceliną Ziętek, z którą coraz częściej pokazuje się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że serce Justyny Żyły także jest już zajęte. Kobieta spotyka się z nowym partnerem już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz zdecydowała się opublikować pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym. Jak wygląda?

Justyna Żyła pokazała swojego partnera [FOTO]

Justyna Żyła nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym czy uczuciowym. Wiadomo było, że była żona Piotra Żyły weszła w nowy związek, jednak do tej pory nie pokazywała zdjęć z ukochanym. Teraz postanowiła zrobić wyjątek od tej reguły i w końcu pochwalić się nową miłością. Celebrytka nie ujawniła jednak, jak wygląda jej wybranek - jego twarz zakrywa duże, czerwone serduszko. Można zauważyć za to, że partner Justyny jest od niej dużo wyższy oraz ma ciemne włosy.

- Ja uwielbiam go. PS. Też chciałam być na zdjęciu - opisała fotografię Justyna Żyła.

Myślicie, że niedługo celebrytka pokaże ukochanego?

Justyna Zyla z partnerem
fot.