Zamknij

Justyna Żyła zdradziła, co dzieci odziedziczyły w genach po ojcu. Będzie zadowolony?

02.02.2021 18:04
Justyna Żyła
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła i jej były już mąż - skoczek narciarski Piotr Żyła - przez długie miesiące byli bohaterami medialnego rozwodu. Praniu brudów zdawało się nie być końca, i można było sądzić, że zdradzona żona dokładała starań, by jak najbardziej dopiec mężowi. Teraz ujawniła, co dzieci odziedziczyły w genach po tacie. Jej słowa są naprawdę zaskakujące.

Justyna Żyła zaistniała w mediach w konsekwencji ujawnienia zdrady swojego męża - slynnego polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Przez długie miesiące publikowała w sieci wpisy i udzielała wywiadów, w których bez ogródek opowiadała o relacjach z mężem. I nie były to wcale miłe sprawozdania, a gorzkie komentarze pełne negatywnych emocji, poparte niekiedy screenami rozmów. Do tej pory jej wypowiedzi - niekiedy trochę na wyrost - traktowane są przez fanów skoczka jako kolejny przytyk w stronę byłego męża.

Teraz Justyna Żyła udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat dzieci i wspólnego ich wychowaniu z Piotrem. To, co powiedziała, jest naprawdę zaskakujące.

Zobacz także: Marcelina Ziętek nękana przez hejterów. To przez Justynę Żyłę? "Utrzymanka"

Justyna Żyła powiedziała to o byłym mężu

W serwisie Parenting.pl pojawił się wywiad, w którym opowiedziała o swoich dzieciach. Przy tym temacie trudno było nie wspomnień o ojcu. Ku zaskoczeniu wszystkich, Justyna mówiła o byłym mężu w pozytywnym kontekście. Z jej wypowiedzi wynika, że widzi w
Piotrze osobę energiczną i błyszczącą żartem.

"One (dzieci - przyp. aut.) są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne. Swoje muszą umieć! Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna".

Justyna została zapytana o to, czy sprawdzając, czego dzieci szukają w internecie, znajduje tam siebie i Piotra Żyłę. Czyżby w jej wypowiedzi znów można było doszukać się jakiejś aluzji?

"Kuba czasami sprawdza wyniki, ale jego interesują inne rzeczy – dorasta, ma mnóstwo ważniejszych spraw na głowie" - stwierdziła.

RadioZET.pl/AS