Zamknij

Justyna Żyła zdradziła, jakiego męża szuka. Przyznała się do prowokacji

Maciej Friedrich
22.05.2020 11:33
Justyna Żyła zdardziła, jakiego męża szuka
fot. Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła opublikowała post, w którym ogłosiła, że szuka męża. Ogłoszenie nie pozostało bez odpowiedzi. W wywiadzie celebrytka zdradziła jednak, że pozwoliła sobie na medialną prowokację. Zdradziła także, czym powinien wyróżniać się jej potencjalny partner i jak zapatruje się na nową relację.

Justyna Żyła to dla wielu osób fenomen. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły dołączyła do grona krajowych celebrytów za sprawą rozstania z mężem, które głośno i ze szczegółami relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie bała się przy tym ujawniania szczegółów rodzinnego kryzysu i publicznych oskarżeń o zdradę kierowanych w stronę Piotra. Medialny szum zaowocował między innymi rozbieraną sesją dla "Playboya" i udziałem w "Tańcu z gwiazdami".

18 maja Justyna Żyła opublikowała w sieci przewrotne nagranie, na którym kosi trawę. Ogłosiła wtedy, że szuka zaradnego męża, który pomógłby jej w typowo męskich obowiązkach. W komentarzach pojawiło się wielu chętnych, którzy z przyjemnością zajęliby miejsce u boku byłej żony Piotra Żyły. Sama Justyna w rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznała, że pozwoliła sobie na prowokację. Zdradziła także, czy szuka partnera i czego oczekuje od potencjalnego kandydata.

 Justyna Żyła znów mówi o rozwodzie. Przez Piotra Żyłę nabawiła się kompleksów?

Justyna Żyła nie szuka męża? Zdradziła, czego oczekuje od kandydata

Dla panów, którzy szaleją za Justyną Żyłą, mamy nie najlepsze wieści. W wywiadzie celebrytka zdradziła, że obecnie nie szuka związku, a zdobycie jej zaufania będzie bardzo trudne.

- Dopóki moje dzieci nie będą na tyle duże, to raczej nie planuje małżeństwa. To była taka mała prowokacja, żeby mi ktoś pomógł w koszeniu trawy. Ja rzadko się nad tym zastanawiam, jestem bardzo nieufna jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Wycofuje się strasznie i sądzę, że to jeszcze długo potrwa, zanim komuś zaufam (...) Mam na razie taki etap, że skupiam się na szkole, dzieciach, domu, ogrodzie. Nie czuję potrzeby i mam w sobie coś takiego, że dopóki dzieci nie będą duże, to chyba nie. Ja mam 32 lata, jeszcze sporo przede mną, Za chwilę Kuba będzie starszy, Karola też będzie mądrzejsza. Nie chce im na razie burzyć tego, co sobie zbudowaliśmy w trójkę, bo wiadomo, że każda nowa osoba w domu, to są nowe emocje. Zawsze to coś nowego, co na ten moment nie jest mi potrzebne. - ocenia.

Jednocześnie Justyna doskonale wie, co jest dla niej ważne w ewentualnej relacji. Jej ukochany powinien przede wszystkim być godny zaufania.

- To musi być ktoś taki, komu będę mogła ufać przez całe życie. Zdobyć moje zaufanie jest bardzo ciężko - stwierdziła.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Justyna Żyła zdradza, czego oczekuje od partnera
fot. Mateusz Jagielski/East News

RadioZET.pl/jastrzebpost.pl/MF