Zamknij

Justyna Żyła złożyła życzenia Piotrowi Żyle. Pokazała słodkie zdjęcie [FOTO]

24.06.2020 11:43
Justyna Żyła złożyła Piotrowi Żyle życzenia
fot. MACIEJ GILLERT/East News

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się w atmosferze skandalu, celebrytka nie zapomniała jednak o życzeniach dla byłego męża z okazji Dnia Ojca. W mediach społecznościowych opublikowała słodkie zdjęcie prezentu dla ojca swoich dzieci.

Justyna Żyła paradoksalnie ogromną popularność zawdzięcza życiowemu dramatowi. Była żona polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły uczyniła z kryzysu ich związku i rozwodu trampolinę do osobistej kariery. O Justynie zrobiło się głośno, gdy w mediach bezkompromisowo wypowiadała się na temat nieudanego małżeństwa, dzieliła prywatnymi materiałami, a nawet zarzucała Piotrowi zdradę i porzucenie jej z dziećmi. Zdaniem wielu kontrowersyjne wypowiedzi Żyły zwróciły na nią uwagę show-biznesu. Jej celebrycka kariera rozkwitła, wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya", założyła kanał w serwisie YouTube, a nawet otrzymała własny program w telewizji. Na swoim koncie ma także średnio udany występ w "Tańcu z gwiazdami".

Justyna Żyła jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia, celebrytka opublikowała między innymi film, na którym ogłasza, że szuka nowego męża. Choć rozwiodła się z Piotrem Żyłą w 2018 roku, byli partnerzy dzielą się opieką nad dwójką dzieci, Jakubem i Karoliną. Justyna podkreślała w wywiadzie, że łączą ich raczej chłodne stosunki. Mimo to nie zapomniała o Piotrze w Dniu Ojca i postanowiła złożyć mu życzenia.

 Justyna Żyła zakryta tylko poduszką. Fani podzieleni. "Ale wiocha" [FOTO]

Justyna Żyła złożyła Piotrowi życzenia z okazji Dnia Ojca

Na profilu Justyny Żyły na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać przygotowany przez celebrytkę  piękny deser. W sieci często publikuje fotografie swoich potraw i wypieków, jednak tym razem okazja była wyjątkowa. Zdjęcie było swego rodzaju upominkiem związanym z Dniem Ojca. Żyła złożyła życzenia wszystkim ojcom, co ciekawe, nie zapomniała także o swoim byłym mężu.

- Wszystkiego naj, naj, najsłodszego wszystkim tatusiom, w szczególności mojemu tacie i ojcu moich dzieci - czytamy.

Tego typu życzenia nie są oczywiste, bowiem Justyna z reguły wypowiada się na temat Piotra w najlepszym wypadku neutralnie. Czyżby emocje opadły i byli małżonkowie znaleźli nić porozumienia?