Zamknij

Justyna Żyła złożyła Piotrowi Żyle życzenia z okazji Dnia Ojca. To koniec konfliktu?

24.06.2021 09:33
Justyna Żyła
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Justyna Żyła zaskoczyła wiele osób, składając życzenia z okazji Dnia Ojca między innymi Piotrowi Żyle. Czyżby była żona skoczka chciała załagodzić konflikt ze skoczkiem i jego nową partnerką Marceliną Ziętek?

Justyna Żyła dołączyła do grona krajowych celebrytek w dosyć niecodzienny sposób. Podczas gdy w mediach mówi się o głośnych rozstaniach gwiazd, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły zyskała rozpoznawalność właśnie poprzez rozstanie. Justyna publikowała w mediach społecznościowych szczegóły rozpadu małżeństwa i ostro atakowała Piotra, zarzucając mu między innymi zdradę i porzucenie rodziny. Jednocześnie wykorzystała rozgłos, między innymi pozując w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy", występując w "Tańcu z gwiazdami" czy prowadząc autorskie programy telewizyjne.

Nie jest tajemnicą, że byli małżonkowie nie żyją w wielkiej przyjaźni, sytuacja zaogniła się jeszcze bardziej, gdy na jaw wyszło, że skoczek odnalazł szczęście u boku nowej partnerki, znanej między innymi z seriali "Szkoła" i "19+" Marceliny Ziętek. Panie, delikatnie rzecz ujmując, nie przepadają za sobą i często wbijają przysłowiową szpilę. Obecnie głośno jest o ich kłótni o psa, którego Piotr Żyła podarował córce. Marcelina zarzuciła byłej żonie ukochanego brak odpowiedzialności, ta odpowiedziała i w rezultacie między paniami wybuchła medialna awantura. Tym bardziej dziwi fakt, że Justyna z okazji Dnia Ojca opublikowała bardzo miłe życzenia skierowane do Piotra.

ZOBACZ TAKŻE:  Justyna Żyła i Marcelina Ziętek wdały się w słowną utarczkę. Publicznie obrzucają się oskarżeniami

Justyna Żyła złożyła Piotrowi Żyle życzenia z okazji Dnia Ojca

Najwyraźniej konflikt z nową ukochaną Piotra Żyły nie przeszkadza Justynie oddzielać prywatnych animozji od rodzicielstwa. Na profilu celebrytki na Instagramie pojawiły się życzenia z okazji Dnia Ojca. Co ciekawe, złożyła je nie tylko swojemu tacie, ale także ojcu swoich dzieci.

- Jak to mówią: Tata to nie tylko osoba - to styl życia. Dzisiaj pragnę życzyć mojemu Tacie oraz Tacie moich dzieci, a także każdemu, kto obchodzi dzisiaj swoje święto, wszystkiego, co najlepsze! Wszystkiego najsłodszego dla Was drodzy tatusiowie - napisała Justyna, publikując swoje archiwalne zdjęcie oraz zdjęcie swoich dzieci.

Fanom Żyły bardzo spodobał się wpis, w licznych komentarzach granulowali jej dojrzałego zachowania.

- Brawo Pani Justyno, klasa.

- Świetny post i widać pani dojrzałość.

- Super. Brawo za dojrzałość w zachowaniu. Nie to, co ta niedojrzała małolata. Najważniejszy i ponad wyglądem jest przede wszystkim charakter, pewność siebie, miłość do siebie i żeby mieć po prostu dobrze poukładane w głowie - czytamy.

Czyżby Justyna miała dość konfliktów?

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Żyła zaśpiewał hit grupy Queen. To nagranie będzie hitem