Zamknij

Justyna Żyła znalazła miłość? Zaskakujące, z kim spędziła wieczór

Judyta Wanicka
09.12.2019 14:26
Justyna Żyła
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła ma nowego partnera? Była żona Piotra Żyły pochwaliła się zdjęciem z kolacji, którą spędziła z zaprzyjaźnionym mężczyzną. W komentarzu wyznała wprost, że swój promienny wygląd zawdzięcza miłości. Z kim spotyka się Justyna Żyła?

Justyna Żyła wypłynęła na szerokie wody show-biznesu po nagłośnieniu małżeńskiej afery z Piotrem Żyłą. Z emocjonalnych wpisów zamieszczanych przez góralkę na Instagramie można było się dowiedzieć, że skoczek porzucił rodzinę dla kochanki i przestał interesować się dziećmi. Justyna próbowała ratować małżeństw, m.in. rozbierając się dla Piotra w "Playboyu". Niestety skoczek nie zatęsknił za jej wdziękami i wkrótce doszło do rozwodu.

Tymczasem Justyna porzuciła wizerunek nieszczęśliwej gospodyni domowej. Zaczęła prowadzić bloga kulinarnego, dostała własny program w telewizji oraz wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Zdobyta popularność pozwoliła jej działać na Instagramie jako influencerka polecająca różne zabiegi medycyny estetycznej. Fani zauważyli, że Justyna ostatnio promienieje. Najnowszy post celebrytki sugeruje, że za korzystnymi zmiany w wyglądzie stoją nie tylko wizyty w salonach piękności, ale także nowa miłość.

Justyna Żyła powiększyła sobie usta? Internauci krytykują zdjęcie

Justyna Żyła ma nowego partnera? Z kim spotyka się gwiazda "Playboya"?

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z kolacji, która miała zjeść w towarzystwie pewnego mężczyzny.

Jak obiecujesz sushi... sąsiadowi - brzmiał podpis.

Fanki dostrzegły, że celebrytka wyjątkowo zadbała o siebie przed kolacją, którą przygotowała specjalnie dla swojego sąsiada. Zdjęcie skomentowała jej znajoma z imprezy "Playboya" Dominika Zasiewska.

Justyna, jak Ty pięknie wyglądasz! - zauważyła Wodzianka.

Kochanie, miłość - odparła Justyna.

No ewidentnie coś z tym sąsiadem chyba iskrzy... ;) tak pięknie wyglądasz... - czytamy w komentarzach.

Czyżby Justyna Żyła chciała dyskretnie zakomunikować fanom, że właśnie znalazła miłość i to tuż za miedzą?

 

RadioZET.pl/jw