Zamknij

Justyna Żyła znów atakuje. Tym razem w komentarzu mowa o dzieciach

08.09.2020 14:47
Justyna Żyła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Justyna Żyła znów wbija szpilę Piotrowi. Kolejna odsłona konfliktu tradycyjnie ma miejsce na Instaramie, gdzie Justyna pokazała swoje zdjęcie z córką. "Jak spędzacie wolne chwile z dziećmi?" - pyta Żyła internautów. Jednak jej wpisu trudno nie uznać za przytyk w stronę Piotra.

Justyna Żyła zyskała sławę przez głośne rozstanie i trwający przez cały czas konflikt ze swoim byłym mężem - skoczkiem Piotrem Żyłą. Kobieta w sieci regularnie publikuje wpisy, w których a to ujawnia szokujące kulisy związku z Piotrem, a to wbija mu szpilę. I choć on sam próbuje od tego trzymać się z daleka, to jednak nie zawsze się to udaje, a rezultat jest taki, że "wojna Żyłów" cały czas się w mediach toczy.

Tym razem Justyna Żyła w swoim poście mówi o tym, co oznacza prawdziwe rodzicielstwo.

Justyna Żyła znów wbija szpilę Piotrowi

"Bo dzieci , to codzienne z nimi rozmowy , poświęcanie czasu i dawanie poczucia bezpieczeństwa. Jak spędzacie wolne chwile z dziećmi?" - pisze Justyna przy poście ze zdjęciem z córką.

Widać na nim uśmiechniętą latorośl, a obok mamę z wielką książką.

Choć nie ma tam żadnej wzmianki o Piotrze, nie trudno odebrać wpisu jako krytyki byłego męża. Już niejednokrotnie Justyna zarzucała Piotrowi, że mało interesuje się dziećmi, nie ma z nimi zbyt częstego kontaktu i nawet alimenty płaci z opóźnieniem. Wspominała też, że dzieci nie przepadają za nową partnerką taty. Przypomnijmy, że niedawno okazało się, że jest to Marcelina Ziętek - 22-letnia aktorka serialu "19+".

Piotr Żyła oświadczył się nowej partnerce?

Internautki zgodnie przyznają, że córka wygląda na szczęśliwą - i nie inaczej Justyna. Ich zdaniem kobieta z pewnością ułoży sobie życie z nowym, bardziej dojrzałym partnerem.

"Twój przyszły mąż (któregoś dnia) będzie miał super rodzinę - Was. Widać, że dzieci są z Tobą szczęśliwe" - głosi jeden z komentarzy.

RadioZET.pl/AS