Zamknij

Justyna Żyła znów komentuje temat zdrady byłego męża? Pokazała dobitny mem

13.01.2021 13:18
Justyna Żyła
fot. Damian KLAMKA/East News

Justyna Żyła małżeństwo z Piotrem Żyłą ma dawno za sobą, jednak regularnie w sieci do niego wraca. Tym razem podzieliła się memem, który podsumowuje małżeńską zdradę.

Justyna Żyła stała się sławna przede wszystkim dzięki małżeństwu ze znanym polskim skoczkiem narciarskim. Kiedy Piotr dopuścił się zdrady, na oczach całej Polski toczyła się wojna, w której zdradzona żona publicznie "prała brudy". Nagle stało się o niej bardzo głośno, co sprawiło, że miała okazję pojawić się m.in. w magazynie Playboy, została zaproszona do "Tańca z Gwiazdami", a nawet dostała w jednej z telewizji własny program o wymownym tytule "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta".

Wygląda na to, że Justyna Żyła swoich własnych brudów jeszcze do czysta nie wyprała, skoro regularnie w jej social mediach wracają tematy zdrady męża. Celebrytka co pewien czas publikuje treści, które internauci jednoznacznie uznają za "prztyczek" w stronę byłego męża.

Zobacz także: Justyna Żyła w objęciach nowego partnera. Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym "A"

Justyna Żyła podsumowuje małżeńską zdradę

Na Instagramie była żona skoczka narciarskiego pokazała mem, którego treść nawiązuje do tematu zdrady. Choć bezpośrednio nie wspomina Piotra, trudno nie odnieść wrażenia, że znowu wraca do starej historii. Na memie widać znany fragment przysięgi małżeńskiej i przewrotny komentarz.

zyla
fot.

Ciekawe, co na to Piotr. Skoczek zwykle nie komentuje poczynań swojej byłej żony. Tym razem prawdopodobnie będzie tak samo.

RadioZET.pl/AS